Kochanek IDEALNY istnieje! Trafia się raz na 500 facetów. Niestety jego seksualność jest związana z...

Przejmują inicjatywę, mają niepohamowany apetyt na igraszki. O co chodzi?
Kochanek IDEALNY istnieje! Trafia się raz na 500 facetów. Niestety jego seksualność jest związana z...
25.03.2012

Czy istnieje kochanek idealny, który ma niepohamowany apetyt na seks i w czasie stosunku przejmuje inicjatywę? Zdaniem naukowców z University of Virginia tak – ale zdarza się on raz na… 500, a nawet 1000 mężczyzn. Wszystko za sprawą dodatkowej porcji żeńskich chromosomów płciowych X, którą fachowo określa się mianem zespołu Klinefeltera.

- Panowie z dwoma chromosomami X (XXY) dwa razy częściej i dwa razy szybciej osiągają orgazm. Są także bardziej aktywni w czasie stosunku – wyjaśnia serwis Sfora.pl.

Eksperci swoje badania przeprowadzili co prawda na myszach, jednak zapewniają, że geny determinujące płeć są u wszystkich ssaków bardzo podobne i ta sama zależność powinna występować również u ludzi. – Niestety, w niektórych przypadkach zespół Klinefeltera objawia się zaniżonym poziomem testosteronu, a nawet bezpłodnością – podsumowują badacze.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

KUCHNIA MAMUSI kontra KULINARIA ŻONY: Wiemy, co bardziej smakuje mężczyznom!

Czyje obiadki panowie wolą? I dlaczego to przepisy ich mamuś (nawet jeśli są mniej finezyjne od naszych) trafiają w ich serca?

Kobiety - KOCHANKI: Oto 4 typy pań - pieszczocha, czyściocha & inne (Śmieszne?)

Którym typem jesteś? Przeczytaj i oceń, czy twórca klasyfikacji ma rację!

 

Polecane wideo

Komentarze (40)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.12.2013 14:18
idealny kochanek to taki, króry potrafi zaspokoić wszystkie zmysły kobiety, jak w Insygniach Żądzy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 15:49
Hmmm...Zależy co znaczy kochanek idealny... Mój partner czasami jest kochankiem idealnym, a czasami nie, ja też tak mam, zależy od mojego dnia cyklu w jakim jestem. Są dni że mam ochotę na krótki i bardzo intensywny seks, innymi mogłabym się kochać godzinami, a jeszcze innymi wcale nie mam ochoty na seks. Ciężko żeby taki idealny kochanek sprostał mym wymaganiom ponieważ panowie również mają swój cykl, oraz gorsze i lepsze dni. Więc według mnie KOCHANEK IDEALNY to taki który jest dobrze dobrany ze swoją partnerką i dobrze się rozumieją i nie wstydzą się ze sobą rozmawiać o seksie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.04.2012 00:15
"Eksperci swoje badania przeprowadzili co prawda na myszach..." hhhahaha jebłam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 14:18
Tempe paly nic o tym nie wiecie a piszecie to prawda trzeba to mieć i czuć a nie się wypowiadać bez sensownie:)era RAP:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2012 14:16
Tutaj wpisz treść komentarza do Kochanek IDEALNY istnieje! Trafia się raz na 500 facetów. Niestety jego seksualność jest związana z......
odpowiedz

Polecane dla Ciebie