Kobiety - KOCHANKI: Oto 4 typy pań - pieszczocha, czyściocha & inne (Śmieszne?)

Którym typem jesteś? Przeczytaj i oceń, czy twórca klasyfikacji ma rację!
Kobiety - KOCHANKI: Oto 4 typy pań - pieszczocha, czyściocha & inne (Śmieszne?)
17.03.2012

Podobno ilu jest ludzi, tyle osobowości i scenariuszy miłosnych igraszek. Jednak czy oby na pewno? Seksuolodzy oraz socjolodzy co pewien czas dążą przecież do uporządkowania tego rozległego tematu i stworzenia pewnych klasyfikacji.

- Szybki seks, ograniczony jedynie do penetracji, uprawia coraz więcej kobiet. Dobry kochanek z pewnością będzie wiedział, czego jego partnerka oczekuje w łóżku - i przed, i w trakcie, i po stosunku. Wszystko zależy od tego, z jaką partnerką ma do czynienia. Naukowcy wyróżniają cztery seksualne typy kobiet – czytamy w Super Expressie.

Oto najnowsza klasyfikacja kochanek:

Pieszczocha – jak sama nazwa wskazuje uwielbia pieszczoty i długą grę wstępną. Udany seks to dla niej taki, w którym jest dużo dotyku, pocałunków, czułych słów. Po stosunku lubi zasypiać w objęciach partnera.

pończochy

Czyściocha - natychmiast po seksie biegnie pod prysznic, żeby się umyć. Nie toleruje przytulania, jeśli czuje na sobie choćby zapach odbytego przed chwilą stosunku. Preferuje seks w prezerwatywie, ponieważ sperma napawa ją obrzydzeniem. Nie znosi seksu oralnego.

Powracająca – seks to dla niej pewnego rodzaju przerywnik w codziennych obowiązkach. Lubi szybkie numerki, bo nie zabierają wiele jej cennego czasu. Po seksie potrafi przejść płynnie do sprzątania, gotowania lub przygotowywania prezentacji dla szefa.

Rozbudzana – zazwyczaj bardzo powoli się rozkręca. Potrzebuje sporo uwagi, zainteresowania i starań partnera, aby w końcu nabrać ochoty na igraszki, jednak kiedy jest już gotowa do miłosnych uniesień… zmienia się nie do poznania! Jej temperament i nieposkromiona żywiołowość mogą wręcz onieśmielić mężczyznę.

Którym z tych typów jesteś Ty?

Maja Zielińska

Zobacz także:

O seksie W TYM MIEJSCU marzy ponad połowa męskiej populacji! Czyli GDZIE?

Łóżkowe igraszki już dawno wyszły z mody. Panowie chcą eksperymentować!

Po czym poznać idealnego kochanka? (Wystarczy spojrzenie na jego... UCHO!)

Seksualne predyspozycje faceta mocno rzucają się w oczy.

 

Komentarze (23)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2012 19:15
ale durne.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.03.2012 15:06
jest jescze 1 rzadki typ o ktorym nie napisano: kobieta dzikus - zawsze gotowa, otwarta na wszelkie propozycje, potrafi doprowadzic do szalenstwa i kocha seks.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.03.2012 09:22
Pieszczocha/Rozbudzana xD
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2012 21:51
Tutaj wpisz treść komentarza do Kobiety - KOCHANKI: Oto 4 typy pań - pieszczocha, czyściocha & inne (Śmieszne?)...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2012 15:37
powracająca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo