KUCHNIA MAMUSI kontra KULINARIA ŻONY: Wiemy, co bardziej smakuje mężczyznom!

Czyje obiadki panowie wolą? I dlaczego to przepisy ich mamuś (nawet jeśli są mniej finezyjne od naszych) trafiają w ich serca?
KUCHNIA MAMUSI kontra KULINARIA ŻONY: Wiemy, co bardziej smakuje mężczyznom!
19.03.2012

Mężczyźni uwielbiają jeść. Nieprzypadkowo mówi się zresztą, że do ich serca najłatwiej trafić przez żołądek. Co z tego jednak, kiedy w sprawach kulinarnych bardzo trudno jest im dogodzić i nawet jeżeli bardzo byśmy się starały, to i tak nie dorównamy umiejętnościom ich matek.

Skąd ten kontrowersyjny wniosek? Ponad połowa mężczyzn biorących udział w anonimowej ankiecie, przyznała, że bardziej smakują im obiadki u ich mamy niż dania przygotowywane przez żonę lub dziewczynę – podaje The Daily Mail. Większość panów uważa, że posiłki, które spożywali w dzieciństwie, choć bardzo proste, były wykonywane bardziej starannie.

Co ciekawe, aż 27 procent respondentów przyznało, że zdarzyło im się w tajemnicy przed ukochaną pójść na obiad do swojej matki, tylko dlatego, że nie odpowiadało im danie przyrządzone przez partnerkę. Co za tupet!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Na ile % zostaniesz starą panną?

Odpowiedz na kilka naszych pytań i dowiedz się, czy kiedykolwiek czeka Cię zmiana stanu cywilnego!

O seksie W TYM MIEJSCU marzy ponad połowa męskiej populacji! Czyli GDZIE?

Łóżkowe igraszki już dawno wyszły z mody. Panowie chcą eksperymentować!

Komentarze (72)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2012 16:17
R9DL6Q upvejtwxyvgc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 18:46
5smcOo bhtqdwbotwyk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.04.2012 12:42
Też uważam że najważniejsze to poznać technikę pracy i można zdziałać cuda A odnośnie kntaoktu, to wyżej są wszelkie możliwe sposoby żebyśmy mogły pogadać lub popisać. Do usłyszenia:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2012 06:13
Moja tesciowa nie umie gotowac (!) wiec nie mam takiego problemu, ale Maz swietnie gotuje, wiec na zmiane urzedujemy w kuchni :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.03.2012 01:53
jak im nie smakuje trudno :P sami niech sobie robią albo jedzą u swoich matek :P nic na siłe :P mój chłopak co nie co wie na ten temat.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo