Po czym poznać idealnego kochanka? (Wystarczy spojrzenie na jego... UCHO!)

Seksualne predyspozycje faceta mocno rzucają się w oczy.
Po czym poznać idealnego kochanka? (Wystarczy spojrzenie na jego... UCHO!)
13.03.2012

W jaki sposób możesz sprawdzić, czy mężczyzna, którego właśnie poznałaś, będzie dobry w łóżku? Okazuje się, że wystarczy przyjrzeć się jego... uszom.

Im większe i bardziej odstające, tym lepiej! Tak przynajmniej twierdzi amerykański badacz dr Goldberg, który przez prawie dwa lata obserwował zachowania 3 tys. mężczyzn w wieku 25-45 lat – informuje se.pl.

Naukowiec na podstawie przeprowadzonych eksperymentów dowiódł, że męski seksapil ma swoje odzwierciedlenie w wyglądzie zewnętrznym, zwłaszcza w kształcie uszu.

Według jego ustaleń, panowie posiadający duże, odstające uszyska mogą pochwalić się najwyższym poziomem testosteronu. Tym samym są również najlepszymi kochankami, potrafiącymi zaspokoić każdą kobietę. W łóżku dosłownie rozpiera ich energia!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Raport seksualności Polek

Coraz więcej młodych kobiet nie ma ochoty na seks. Niektóre wolą nawet nie przytulać się do partnera, żeby w ten sposób nie inicjować stosunku.

Czy warto dawać eks-partnerowi drugą szansę? SERCOWE rozterki okiem badaczy

Czy to, że dobrze się znamy, pomaga? Czy szkodzi?

Komentarze (52)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2012 03:50
tak, zdecydowanie i pachnie czosnkiem z jamy ustnej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.09.2012 21:28
moj chłopk nie ma uszu ale świetnie mi obciaga
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.09.2012 17:13
żal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2012 00:28
hahaha same głupoty
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.03.2012 11:00
Czy wiesz na pewno jaki powinien być doskonały kochanek ? Doskonały kochanek wie jak zająć się Kobietą ,żeby mogła poczuć się spełniona w uniesieniu jego ramion. Nie tylko czysty sex ,ale umiejętność posługiwania się językiem i palcami czyni z niego wyjątkowego kochanka. Czuły ,namiętny, lekko brutalny wprowadzi Cię w krainę rozkoszy,gdzie nie ma początku i końca. Doskonały kochanek to taki,którego Kobieta nie chce wypuścić i błaga o jeszcze. Takiego kochanka długo się nie zapomina. Szukasz takiego ? Jestem - może i dla Ciebie. erotykmasaz@gmail.com
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo