Raport producenta gumek: Jak wygląda seks Polaków? (Ile czasu trwa stosunek itp.)

Czy zawsze możemy liczyć na orgazm?
Raport producenta gumek: Jak wygląda seks Polaków? (Ile czasu trwa stosunek itp.)
03.03.2012

Firma Durex już po raz kolejny przeprowadziła ankietę dotyczącą jakości życia seksualnego ludzi na całym świecie. W raporcie uwzględniono również mieszkańców naszego kraju. Jak wypadliśmy na tle innych narodów?

Według najnowszych badań, aż 74 proc. Polaków jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego. Co ciekawe, jeszcze cztery lata temu satysfakcję z miłosnych igraszek deklarowała zaledwie połowa naszego społeczeństwa.

Jak często decydujemy się na miłosne zbliżenia? 14 proc. badanych poinformowało, że uprawia seks co najmniej 5 razy w tygodniu, 25 proc. przyznaje, że współżyje 3-4 razy w tygodniu, 20 proc. raz w tygodniu, a 21 proc. rzadziej niż raz w tygodniu – podaje Sfora.pl.

Polacy nie narzekają również na długość stosunku. Chociaż zazwyczaj trwa on tylko 10-15 minut, to jednak większość ankietowanych stwierdziła, że jest to dla nich czas jak najbardziej wystarczający.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o jednej rewelacyjnej wiadomości. Otóż okazało się, że ponad 2/3 badanych Polaków zadeklarowało, że zawsze podczas współżycia osiągają orgazm...

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)

Dzisiejsze kobiety nie mają żadnych zahamowań.

Casual dating, czyli bez zobowiązań

Jednorazowe randki to przygody bez zobowiązań.

Komentarze (60)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2012 11:04
z moim mezem kochamy sie tylko i wylacznie bez gumek w gumkach to nie to samo, orgazm mam za pierwszym razem;) godzinka to minimum naszego seksu chociaz w noc poslubna robilismy to cala noc i bylo bosko a potem wykonczeni zasnelismy w swoich raminonach;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2012 21:06
Mój obecny mężczyzna jak najbardziej mnie zadowala. Robimy to nawet kilka razy dziennie, być może wynika to z tego, że mój poprzedni chłopak był... hm, chyba trochę nieśmiały w tych sprawach :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2012 20:07
a ja w gumce nie moge :D i dlatego wole bez i nawet po 10 min jest super, chociaz moj chlopak potrafi mnie dobrze przygotowac...oralnie hehe
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2012 17:36
JAPAN - SKLEP. PL goraco polecam tanie ciuszki sweitnej jakosci, wiosna sie zbliza i czas na male zakupy , POLECAM ;))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.03.2012 15:56
Ja polecam żel DUREX truskawkowy :) jest świetny i słodki, bez problemu można go spożywać- oczywiście nie w dużych ilościach ;)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo