Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)

Dzisiejsze kobiety nie mają żadnych zahamowań.
Ale z nas LAWIRANTKI! Kręcimy z jednym, a na randki chodzimy z dwoma następnymi (Ty też?)
01.03.2012

Obyczaje się zmieniają, a my, kobiety, stajemy się coraz śmielsze, zwłaszcza jeżeli chodzi o kontakty z mężczyznami. Dzisiaj już nie tylko same zapraszamy facetów na randki, ale także nie widzimy niczego złego w umawianiu się z kilkoma mężczyznami jednocześnie.

Według danych opublikowanych przez The Daily Mail, już ponad jedna czwarta młodych Brytyjek spotyka się przynajmniej z trzema facetami naraz. Wynika z tego, że średnio jedna mieszkanka Wysp widuje się w tym samym czasie z 1,46 mężczyzny – informuje serwis.

Współczesne kobiety czują się całkowicie wyzwolone. Chcą korzystać z każdej chwili życia. Jeżeli więc jakiś facet wyjątkowo przypadnie im do gustu, nie mają oporów, aby już po pierwszym spotkaniu pójść z nim do łóżka. Coraz popularniejszym trendem staje się również proszenie o rękę wybranka serca.

Ciekawe tylko, co o tej randkowe rewolucji myślą panowie? Czy nie wydaje Wam się, że te nowe obyczaje są im jak najbardziej na rękę?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Casual dating, czyli bez zobowiązań

Jednorazowe randki to przygody bez zobowiązań.

;-) Zobacz, jak wyglądają pary, gdy wymienią się ciuchami! ŚMIESZNY eksperyment fotograficzny

Niezwykła seria zdjęć to projekt kanadyjskiej fotografki Hany Pesut.

Komentarze (43)

Ocena: 4.95 / 5
Antypuszczalstwo (Ocena: 3) 23.03.2018 14:51
Wyzwolone? To tak się teraz nazywa puszczalstwo ?
odpowiedz
Marlo (Ocena: 5) 13.06.2015 02:11
Ja byłem z porządną kobietą 12 lat. Rozstaliśmy się 1.5 roku temu. Ja się zmieniłem ona też. Spotyka się z jednym teraz się oświadczył a cały czas wręcz niemal mieszkam z nią. Sypiamy itp. Żyjemy tak już miesiąc .Wczoraj poznała dzieciaka 20 lat. Nie miałem nic przeciwko gdy z nim pisała przy mnie. Krótką mówiąc kręci z 3 ma teraz, I powiem wam czego nie mówię nikomu. Chciałbym cofnąć czas żebyśmy nigdy tacy się nie stali. Pozostać niewinnymi wartościowymi i konkretnymi ludźmi którzy decydują sie na coś albo nie nie mieszając masie ludzi w głowie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.09.2012 17:50
Ja nie spotykam się jednocześnie z kilkoma osobami i tego samego wymagam. Gdy dowiedziałem się, że dziewczyna która poznałem kręci z kilkoma na raz, to dałem sobie spokój. Poczułem się zdradzony. Chociaż była na tyle szczera i mnie to powiedziała. Z innymi też pewnie się całowała i mówiła im czułe słówka. Łukasz
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.04.2012 20:31
Wydaje mi się, że nie od płci to zależy. Jeśli ktoś ma tendencje do spotykania się z kilkoma osobami na raz, to czy to kobieta czy mężczyzna, powinien zastanowić się tylko, jak się z tym czuje. Jeśli wyrzutów sumienia brak, to znaczy, że ktoś nie spotkał jeszcze tej właściwej osoby, nie widzę wtedy nic złego w takim randkowaniu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2012 22:56
Uważam że samo spotykanie się z kilkoma facetami nie jest niczym złym, przecież żadnemu nic nie obiecuję, a na randki mogę się umawiać, jestem osobą która nie umie nieraz odmówić spotkania, wiem że może nie jest do koca fair jak zaczynam kłamać że nie mogę się spotkać bo muszę pracować, uczyć się, a tak naprawdę spędzam czas z innym, ale na razie jestem młoda i wolna mogę robić co mi się podoba :)
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo