W tym tygodniu mnóstwo nastolatków (więcej niż zwykle) zostało rozdziewiczonych - jak?

Oj działo się, działo!
W tym tygodniu mnóstwo nastolatków (więcej niż zwykle) zostało rozdziewiczonych - jak?
16.02.2012

Mimo że dla wielu Walentynki to przereklamowane święto, trzeba jednak przyznać, że większość z nas z miłą chęcią uczciła przedwczoraj ten niezwykły dzień. Niektórzy nie poprzestali jednak na romantycznym wypadzie do kina czy restauracji. 14 luty okazał się idealnym momentem na... utratę dziewictwa.

Według wyliczeń badaczy z uniwersytetu przy Tajskiej Izbie Handlowej, taki poważny krok zaplanowało ponad 15 proc. nastolatków w wieku 16-18 lat, ponad 7 proc. młodszych oraz co ósma osoba w wieku 19-22 lata – podaje serwis natablicy.pl.

Okazuje się, że młodzi ludzie bardzo poważnie podchodzą do święta zakochanych. Pragną tego dnia dawać sobie naprawdę „wartościowe” prezenty. Czy jednak seks rzeczywiście jest najlepszym dowodem miłości?

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Łóżkowe grzechy Polaków

7 grzechów głównych, które popełniamy za drzwiami sypialni.

Których kobiecych CIUCHÓW faceci nie lubią? W tych UBRANIACH mu się nie spodobasz!

Uważaj na to, w co się ubierasz. Są ciuchy, których mężczyźni u kobiet nie znoszą.

Polecane wideo

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2012 21:02
Ja miałam niecałe 17 lat kiedy straciłam dziewictwo, a mimo to, w ogóle nie żałuję. Zrobiłam to osobą którą kochałam, ufałam i z którą byłam wtedy prawie rok. To naprawdę indywidualna kwestia, zależy od własnych przekonań oraz trafienia na odpowiednią osobę :) Nikogo nie namawiam, ani nie odradzam. Trzeba samemu poczuć, że jest się 'gotowym'. Pomimo, że nie jestem już z tym chłopakiem, to mam piękne wspomnienia i zero jakiegokolwiek urazu. Pozdrawiam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 20:17
Ja mam 21 lat.Nie straciłam dziedzictwa jeszcze!!Ale mysle ze jak mam stracić to z kimś kogo kocham,a nie z byle kim.W Czerwcu mam ślub i wesele,więc mogę poczekać chyba te kilka miesięcy do podróży poślubnej.Jedyna co robie z narzeczonym co się całuje na kanapie.moja koleżanka staraciłą dziewictwo w jej 20 urodziny z jej chłopakiem ,a na drugi dzień ją rzucił.moja siostra ma 25 lat i do piero etraz nie dawno staraciła po slube .Jest w 2 miesiącu.Widzicie możn apoczekać chociaż kilka lat aby la chwila była czymś wyjątkowym...
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 13:47
14 lutego a nie 14 luty papilocie
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 22:23
dziewczyny papilot kasuje moje komentarze na temat tego że sami coś wymyślać ściągają najczęściej ze sfora.pl!!!! BOJĄ SIĘ PRAWDY!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 21:06
taaa ja stracilam w swoje 18ste urodziny bo tak planowalam wydawalo mi sie akurat bo pelnoletnia a tak naprawde siano w glowie i tyle ,teraz przesunelabym owy akt gdzies do wieku 21 lat ;) Dziewczyny nie spieszcie sie nie warto ! jesli to ma byc dowod milosci czy chec sprawdzenia o co biega to nie warto !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie