Po czym łatwo poznać singielkę? ;-)

Wszystko zdradza zawartość naszej torebki! Sprawdź, czy wnioski, do których doszli socjologowie, są prawdziwe!
Po czym łatwo poznać singielkę? ;-)
12.02.2012

Zastanawialiście się kiedyś, jak można odróżnić kobietę, która jest z kimś związana od tej nieposiadającej stałego partnera? Istnieje na to bardzo łatwy sposób! Wystarczy zajrzeć do jej torebki.

Jak wynika z badań opublikowanych przez The Daily Mail, ponad połowa brytyjskich singielek zawsze nosi przy sobie seksowną bieliznę. Koronkowe majtki, seksowne pończochy czy podnoszący biust stanik to akcesoria „na wszelki wypadek”. Nigdy nie wiadomo przecież jak zakończy się dzień... Co przyniesie spotkanie z nowo poznanym przystojniakiem?

Co ciekawe, istnieje jeszcze jeden powód, dla którego panie noszą w torbach ponętne szmatki. 40 procent samotnych kobiet wybiera po prostu na co dzień bieliznę korygującą sylwetkę, która świetnie podkreśla kształty, ale nie ma już tak apetycznego wyglądu. Posiadanie kompletu na zmianę okazuje się więc idealnym rozwiązaniem w sytuacjach podbramkowych.

Przytoczone wyżej dane dotyczą kobiet z Wielkiej Brytanii. Bardzo ciekawi nas więc, czy podobne przyzwyczajenia mają również Polki. Czy my też jesteśmy takie zapobiegawcze?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Zmierz swój SEKSAPIL! Oblicz, na ile % jesteś sexy! ŚWIETNA PSYCHOZABAWA DLA PAŃ

Odpowiedz na kilka prostych pytań i sprawdź, jak bardzo jesteś seksowna!

Ale wtopa! Totalnie ŻENUJĄCE wpadki na RANDKACH (To naprawdę się wydarzyło!)

Choć trudno w to uwierzyć, scenariusz tych spotkań napisało samo życie! Upokorzenie w oczach faceta, jego rodziców i znajomych gwarantowane!

Komentarze (67)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2012 18:17
Pierwsze slysze! Bielizne korygujaca nosza , bo maja problemy z nadwaga!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2012 21:31
A co, jeżeli jestem singielką z zaburzeniami tożsamości płciowej? (nie, nie jestem nastolatką)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 17:49
papilocie... schodzisz na psy...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 01:01
wrecz odwrotnie ;] jak nie mialam chlopaka to nie musialam sie przejmowac, bo tak czy siak nikt by nie zobaczyl bielizny, a jak mam chlopaka to trzeba w podbramkowej chwili szybko zmieniac xD
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2012 20:53
nie rozumiem, po co na świecie istnieją socjologowie. ich wnioski i wyniki badań przez nich przeprowadzanych są tak oczywiste, że szkoda słów.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo