Mężczyźni a wyrażanie uczuć: Jest coraz gorzej - już nie chce im się o nas zabiegać!

Czy chociaż dziś zrobią wyjątek i powiedzą magiczne słowo "kocham"?
Mężczyźni a wyrażanie uczuć: Jest coraz gorzej - już nie chce im się o nas zabiegać!
14.02.2012

Czuły, kochający facet, który potrafi odwzajemniać naszą miłość to marzenie chyba każdej z nas. Niestety, w dzisiejszych czasach taki ideał coraz trudniej jest znaleźć.

Współcześni panowie bardzo niechętnie okazują nam swoje uczucia. Według najnowszych badań, aż 25 procent mężczyzn nie czuje potrzeby, aby dobrowolnie zdobywać się na romantyczne gesty, takie jak chociażby wysłanie miłosnego listu, kupienie kwiatów bez żadnej okazji czy zorganizowanie romantycznej kolacji. Z ostatecznością graniczy dla wielu również wypowiedzenie słowa „kocham” – donosi express.co.uk.

Zwykle mężczyźni decydują się na tego typu kroki dopiero wtedy, gdy zostają przymuszeni przez partnerkę. Wtedy jednak często jest już za późno.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Co roznoszą ROZWODNICY?

Rozwodnicy, nieskrępowani już więzami małżeńskimi, rzucają się w wir szalonych przygód erotycznych.

NIE DO WIARY: Japończycy są przesyceni seksem! Deklarują OBRZYDZENIE bliskością

Sprawy łóżkowe zeszły na dalszy plan.

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:12
Jeżeli naprawdę było się zakochanym, to nie można tego zapomnieć ot tak. Jedynie czas może pomóc, choć i to nie zawsze. Byłam ze swoim chłopakiem ponad 4 lata więc coś o tym wiem. Było wspaniale, miałam dla kogo żyć, starac się, wracać do domu. Rozstanie przezywałam straszliwie, szukając wszelkich sposobów na Jego powrót. No i i udało się. Wszystko dzięki urokowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , po 3 miesiącach oczekiwania i huśtawki nastrojów, mój misiek znowu jest mój: )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2012 01:01
gdy kobiety jak głupie latają za facetami i włażą im do łóżka przy pierwszje możliwej okazji to potem facet nie zabiega bo ma to gdzieś. moze i brzmi staromodnie ale czasami lepiej schowac swoje wyzwolenie do kieszeni i poudawac niedostępną księżniczke ;) facet lubi polowac.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 12:14
Ja mam dokładnie na odwrót, no może nie dokładnie, ale mój chłopak powtarza mi że mnie kocha i mi ''słodzi'' mówiąc ogólnie, ja natomiast uważam że nie trzeba mi tego ciągle mówić. Ważniejsze są dla mnie gesty niż słowa ;)) Kilka razy usłyszałam od niego, że nie jestem dość czuła, bo nie mówię mu ciągle wyznan miłosnych, ale wszystko wyjaśnia się, kiedy tłumaczę mu, że po prostu nie lubię mówić o uczuciach... Rzadko zdarza mi się rzucić ''kocham cię'' i to zazwyczaj jak zrobi coś niezwykłego, czego nie robi na co dzień.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.02.2012 00:41
Moj narzeczony bardzo narzeka, ze ja mu niezbyt czesto to mowie, bo on bardzo lubi to slyszec... ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.02.2012 21:57
Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę,puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa . Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę,puścisz i tak . Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Choć wciąż zasypiam we łzach, zostaję przy Tobie od zawsze tak robię ... lecz wiem, że któregoś dnia, pomyślę o sobie na pewno to zrobię. Powiedz mi jak długo jeszcze zamierzasz stać i patrzeć się jak, z każdym dniem więcej wiem nie obchodzi mnie he ee ee ee. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz na rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Oddałam Ci tyle lat, więc zabierz je sobie a ja je odrobię. Popatrz jak zmienia się świat, choć stajesz na głowie i tak wiem co zrobię. Powiedz mi jak długo jeszcze zamierzasz stać i patrzeć się jak, z każdym dniem więcej wiem nie obchodzi mnie he ee ee ee. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać a aaa. Nigdy nie powiesz nic więcej, choćbyś chciał i choć mnie trzymasz za rękę, puścisz i tak. Wiesz już, że będzie lepiej uciekać aa aa.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo