Co roznoszą ROZWODNICY?

Rozwodnicy, nieskrępowani już więzami małżeńskimi, rzucają się w wir szalonych przygód erotycznych.
Co roznoszą ROZWODNICY?
08.02.2012

Jeszcze do niedawna rozwód był tematem, o którym nie mówiło się zbyt często. Bywało – i to całkiem nierzadko – że uczucie między dwojgiem ludzi się wypalało, ale kobieta i mężczyzna wciąż oficjalnie byli małżeństwem. Powody były różne – wspólny majątek, dobro dzieci oraz głęboko zakorzeniona świadomość, że rozwód jest czymś skomplikowanym, drogim i generalnie godnym potępienia. Dziś jednak sytuacja uległa znacznej zmianie. Szacuje się, że obecnie na 100 zawieranych małżeństw, rozpada się aż 33.

Niestety rosnąca liczba rozwodów ma destrukcyjny wpływ na zdrowie intymne osób, które takiego rozstania doświadczyły. – Rozwodnicy, nie skrępowani już więzami małżeńskimi, rzucają się w wir szalonych przygód erotycznych. Przygodnych partnerów poznają najczęściej na portalach randkowych lub na samotnych wakacjach. Uważają przy tym, że prezerwatywy to antykoncepcja dla nastolatków. To niestety błąd, bo przez takie myślenie łapią choroby weneryczne: chlamydię, opryszczkę, kiłę, a nawet HIV – alarmuje The Daily Mail.

Co ciekawe, najbardziej narażone na choroby intymne są osoby w wieku od 45 do 64 lat. Dlaczego? Otóż kobiety po menopauzie stają się bardziej podatne na infekcje, natomiast u panów ryzyko wzrasta przez stosowanie… Viagry.

Co o tym wszystkim myślicie? Czy rozwodnicy rzeczywiście prowadzą tak „spontaniczne” życie seksualne?

Maja Zielińska

Zobacz także:

NIE DO WIARY: Japończycy są przesyceni seksem! Deklarują OBRZYDZENIE bliskością

Sprawy łóżkowe zeszły na dalszy plan.

Młoda żona i BRAK OCHOTY NA SEKS - obrączki zabijają kobiece pożądanie?

Zobacz, w jakim tempie mężatka traci zainteresowanie seksem.

 

Komentarze (4)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 22:11
ee tam ja znam nierozwodnika który już ładnych pare lat jest z żoną a się i tak rzuca w ''wir przygód erotycznych" , jakos mu to nie przeszkadza hahaha;d Zauważyłam że wgl jak ktoś jest w długim zwiazku to szuka ięcej tych przygód... wiem z autopsji chociaz teraz jestem sama.........
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 19:48
A ludzie wierzący w stosunek przerywany ? Wielu się nie zabezpiecza... Myślą ,że to cudowna metoda..a chorób wenerycznych nikt nie bierze pod uwagę i tego ,że można zajść w ciąże. Moja koleżanka urodziła dzięki tej metodzie syna ..i do dziś zgaduje kto jest ojcem jej dziecka... Komedia !
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 15:23
przecież nie tylko rozwodnicy tacy są.. a te co pracują w burdelach? albo ludzie, którzy mają na boku inne/innych? albo po prostu single, którzy szukają przygód? już tak nie oczerniajcie tych rozwodników, bo każdy może być zagrożony chorobami wenerycznymi. chyba, ze mają jednego zdrowego partnera.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 10:11
fajny tytuł :) coś w tym jest. Rozwiedli się i szaleją :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo