Nie chce nam się randkować "na żywo". Umawiamy się w sieci, a potem idziemy prosto do łóżka!

Na randkę w internecie nie trzeba się nawet myć!
Nie chce nam się randkować "na  żywo". Umawiamy się w sieci, a potem idziemy prosto do łóżka!
11.02.2012

Internet daje nam współcześnie wiele możliwości, a jedną z nich jest bez wątpienia nieograniczona komunikacja z innymi ludźmi. Niestety coraz więcej osób utożsamia rzeczywiste spotkania face to face z czatowaniem w Sieci. Skutek mylenia tych pojęć jest jeden: seks na pierwszej randce.

- Ludzie uważają, że rozmowy przez Internet są jak realne randki. Ich zdaniem podczas parokrotnej wymiany zdań w sieci poznają się na tyle dobrze, że seks na pierwszym bezpośrednim spotkaniu jest naturalny. To tak, jakby mieli w sieci trzy wcześniejsze randki - tłumaczy terapeutka Laura Berman.

Z badania "Singles in America" przeprowadzonego przez Stanford University wynika, że pierwsza randka kończy się obecnie seksem dla 66 proc. mężczyzn i 44 proc. kobiet. Ankietowani przyznali jednocześnie, że wcześniej rozwijali swoją damsko-męską znajomość na czacie. Wirtualny świat został w ten sposób uznany za najczęstsze miejsce poznawania nowych osób.

Jakie macie zdanie na ten temat? Zdarzyło Wam się kiedykolwiek pójść na całość „w realu”?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zauroczyłaś się facetem, ale sądzisz, że nie masz u niego żadnych szans? Jest NADZIEJA!

Nie ma lepszego sposobu!

Pijana = ŁATWA: Po jakim drinku najszybciej prześpisz się z facetem? (źródło: Playboy)

Oto lista trunków, po których kobietom puszczają wszelkie hamulce.

 

Polecane wideo

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 00:17
żeby to raz :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.02.2012 15:21
tak.. poznalismy sie na imprezie, wymienilismy wizytowkami i nastepnego dnia juz gadalismy na fb... po dwoch tygodniach sie spotkalismy i stalo sie :) to bylo rok temu i nadal jestesmy razem :):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 15:28
Znaliśmy się w internecie ok 4 miesiące. W sieci też zostaliśmy parą, po ok 2 miesiącach. Masakra prawda ?:) Na pierwszym spotkaniu był sex, długi, namiętny. JESTEŚMY ZE SOBĄ DO DZIŚ ! Prawie 2 lata :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 13:00
Ja poznałam mojego narzeczonego na czacie o.O Gdyby to nie dotyczyło mnie nie uważałabym ze to mozliwe o.O Z seksem czekalismy ponad miesiac :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 11:53
jak chodzi im tylko o seks to rzeczywiscie po co sie wczesniej umawiac normalnie? ekonomiczniej przez internet a jak sie spotkaja w realu to odrazu na robote ida i tyle :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie