Młoda żona i BRAK OCHOTY NA SEKS - obrączki zabijają kobiece pożądanie?

Zobacz, w jakim tempie mężatka traci zainteresowanie seksem.
Młoda żona i BRAK OCHOTY NA SEKS - obrączki zabijają kobiece pożądanie?
06.02.2012

Wydaje się, że stereotyp wiecznie wygłodniałego męża i znudzonej seksem żony zawiera w sobie wiele prawdy. Tak przynajmniej można sądzić, patrząc na najnowsze doniesienia amerykańskich psychologów, którzy twierdzą, że od chwili kiedy kobieta wchodzi w stały związek, jej libido zmniejsza się z każdym dniem.

Aby udowodnić tę tezę, badacze z Uniwersytetu Guelph w Ontario poprosili kilkaset mężatek z różnym stażem o udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące ich życia seksualnego. Na podstawie zebranych informacji poszczególnym paniom przydzielono punkty6 pkt. otrzymały kobiety z najwyższym libido, 1 pkt. te, których popęd seksualny jest minimalny. Co pokazał ten eksperyment?

Okazało się, że kobiece libido spada z każdym miesiącem małżeństwa średnio o 0,02 pkt. Ponadto naukowcy udowodnili, że już po czterech latach regularny seks chce uprawiać mniej niż połowa kobiet. Wśród pań z dwudziestoletnim stażem trudno jest w ogóle znaleźć prawdziwą wielbicielkę miłosnych igraszek.

Co ciekawe, prawidłowość ta zupełnie nie dotyczy panów, u których popęd płciowy wcale nie słabnie wraz z upływem lat. W ich przypadku, ochotę na seks hamuje dopiero proces starzenia.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Zauroczyłaś się facetem, ale sądzisz, że nie masz u niego żadnych szans? Jest NADZIEJA!

Nie ma lepszego sposobu!

Pijana = ŁATWA: Po jakim drinku najszybciej prześpisz się z facetem? ( źródło: Playboy)

Oto lista trunków, po których kobietom puszczają wszelkie hamulce.

Komentarze (29)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 06:28
Ja z mężem po ślubie to robiliśmy to nawet 3 razy dziennie i 2 razy zapomnieliśmy zabezpieczenia,mam 27 lat a mąż 30,teraz czekamy na dzidziusia :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2012 12:02
jak przeczytałam tytuł to od razu pomyślałam, że to o mnie mam 23 lata rok po ślubie i zero sexu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 22:07
oj tam to nie jest regula
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 19:19
a ja ostatnio cały czas wyobrażam sobie seks z byłym... aaahhhhhh aż mi ciary przechodzą:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 18:33
ale glupoty. wszystko zalezy od temperamentu kobiety. jak laska przed slubem chciala sie kochac raz na trzy tyg to n9ie oczekujcie ze po slubie zacznie sie kochac raz na tydz. ja mam chlopaka i przyznam niekiedy to nawet nog golic sie nie chce mi sie ale on tego nie widzi za to maz juz tak bo mieszkacie razem. stad takie teorie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo