On zasypia natychmiast po seksie? Sprawdź, o czym świadczy MĘSKI SEN po stosunku!

Psychologowie znaleźli wytłumaczenie!
On zasypia natychmiast po seksie? Sprawdź, o czym świadczy MĘSKI SEN po stosunku!
26.01.2012

Twój ukochany zaraz po seksie, zamiast cię przytulić, odwraca się na bok i zaczyna chrapać? Bardzo dobrze! To paradoksalne, ale właśnie takim zachowaniem mężczyzna pokazuje jak bardzo mu na tobie zależy.

Szybkie zasypianie partnerów po stosunku świadczy o sile ich związku – twierdzą psychologowie z University of Michigan. Aby udowodnić tę tezę, badacze przeprowadzili specjalny eksperyment z udziałem ponad 450 par. Respondenci musieli odpowiadać na pytania dotyczące relacji w ich związku. Jedno z zagadnień dotyczyło właśnie zasypiania zaraz po seksie.

Co ciekawe, okazało się, że pary, które tuż po łóżkowych igraszkach idą smacznie spać to również osoby najlepiej dogadujące się między sobą, mogące pochwalić się najsilniejszym stopniem więzi – informuje The Daily Mail.

Skąd ta dziwna zależność? Według naukowców, szybkie zasypianie po seksie to zupełnie nieświadomy wyraz satysfakcji ze związku. Gdy czujemy się bezpieczni oraz spełnieni, nie pozostaje nam przecież nic innego jak mocno wtulić się w ramiona ukochanego...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Marzysz o bogatym mężu? Jeśli jesteś ładna, serwis SzukamMilionera.com was sparuje!

Takie rozwiązanie ma zapewnić obu stronom satysfakcję.

IMPREZA ROZWODOWA - wszystko o tym, jak należy uczcić rozpad nieudanego małżeństwa

Huczna zabawa z okazji rozstania? To już nie fanaberia, a nowa świecka tradycja, której przyklaskuje coraz więcej osób.

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.02.2012 21:06
Po stosunku ogranizm mezczyzny prodokuje hormon ktory dziala nasennie u facetow. wiec dlatego zasypiaja szybko. Tyle w temacie a nie jakies dyrdymaly i klamsta pseudo psychologow ( albo raczej wyssane z palca przez tego kto to napisal)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 13:42
To zależy od pory dnia w której się kochamy, jeśli rano to po stosunku oboje wyskakujemy po chwili pod prysznic (często wspólny) i zaczynamy dzień. Mój chłopak twierdzi że nic nie daje mu takiego powera na cały dzień jak właśnie poranny sex. Jeśli w ciągu dnia i mamy dla siebie sporo czasu to zazwyczaj leżymy wtuleni w siebie i w milczeniu rozkoszujemy się chwilą albo właśnie gadamy jak najęci. Jeżeli wieczorem to przeważnie jest tak, że mój ukochany pada na plecy obejmując mnie jedną ręką i odlatuje, w ja w tym czasie gładzę w euforii jego tors, chociaż czasem faktycznie zdarza się, że oboje układamy się w śmiesznych pozycjach np tyłkami do siebie i idziemy spać. Jedyny problem pojawia się wtedy, kiedy on po stosunku chce spać, a ja mam ochotę na jeszcze, ale to się rzadziej zdarza :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.01.2012 01:09
mój chłopak zawsze ZAWSZE po sexie pada nieprzytomny i zasypia w minutę! ale nigdy nie zapomina o słodkim dobranoc i pocałunku w policzek! faceci są słodcy
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.01.2012 03:31
"JAK WTULIC W RAMIONA UKOCHANEGO" SKORO SAMI PISZECIE WLASNIE PARTNER ZAMIST NAS PRZYTULIC PO STOSUNKU ODWRAVCA SIE NA BOK I ZASYPIA ....TO RACZEJ NIE JEST CHCEC WTULENIA SIE WRAMIONA!! COS TUTAJ JEST DOBRZE ZAMIESZANE.......BIORAC POD UWAGE ZE WREALU CZESTO FACET ODWRACA SIE TO NAS TYLKIEM JA TAM MAM TOGDZIES BO SAMA JESTEM ZMECZONA I CHCE SPAC ALE TA TEORIA TYCH PSYCHOLOGOW SPRAWIA ZE JEDNO WYKLUCZA DRUGIE!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 20:46
Trochę prawdy w tym jest, ale raczej szybkie zasypianie po seksie, zwłaszcza tym wieczornym czy nocnym, wiąże się z tym, że jesteśmy rozluźnieni i odstresowani ( a wiadomo, że łatwiej jest nam zasnąć w stanie rozluźnienia niż wtedy, kiedy jesteśmy w stresie), a taki stan po seksie najczęściej odczuwają osoby w stałych związkach (rzadziej po przygodnym stosunku) :) (studiuję psychologię, a po mgr wybieram się na seksuologię i bardzo interesuje mnie seksualność człowieka:))
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo