Co można kupić w SEX SHOPIE dla kobiet? (W PL otworzył się właśnie pierwszy taki sklep!)

Każda klientka znajdzie tam coś dla siebie.
Co można kupić w SEX SHOPIE dla kobiet? (W PL otworzył się właśnie pierwszy taki sklep!)
26.01.2012

Statystyczny klient sex shopów to dojrzały mężczyzna, który w pewnym momencie życia zaczyna poszukiwać zupełnie nowych doznań. Nie ma stałej partnerki, ale nie ma też ochoty na przelotne znajomości. Tak się przynajmniej utarło, bo w rzeczywistości do sklepów z erotycznymi gadżetami coraz częściej zachodzą także panie.

Okazuje się jednak, że wizyta w typowym sex shopie to dla większości kobiet wyjątkowo traumatyczne doznanie. Twierdzą, że za dużo tam świństw, na widok których wcale nie robi im się przyjemniej. Z myślą o nich powstał specjalistyczny butik z kobiecymi akcesoriami erotycznymi - donosi "Wprost".

Sklepik otwarto niedawno w Warszawie. Założycielką jest Joanna Keszka, która zna się na temacie. Wcześniej pracowała w popularnych kobiecych magazynach, w których radziła czytelniczkom jak rozpalić płomień namiętności w sypialni. Ma na swoim koncie także pracę w charakterze testerki wibratorów.

Czym różni się pierwszy kobiecy sex shop od wszystkich pozostałych? Asortyment dostępny w sklepie jest zdecydowanie bardziej subtelny. Znajdziemy tam klasyczne i bardziej wymyślne wibratory oraz urządzenia do masturbacji czy wspólnej zabawy partnerów. Jest też spory wybór lubrykantów i pachnących olejków.

Klientek jest coraz więcej, a wśród nich sporo dojrzałych pań. Do butiku zachodzą niby przypadkiem, nieśmiało się rozglądają, by po chwili przełamać wstyd i wybrać coś dla siebie. Pani Joanna z uśmiechem pomaga wybrać coś odpowiedniego. Radzi także mężczyznom, którzy na początku dziwią się, że kobiety także potrzebują tego typu wrażeń, a później wychodzą z dyskretnym upominkiem dla swojej partnerki.

Wszystko wskazuje więc na to, że kolorowy butik z erotyką w damskim wydaniu okazał się strzałem w dziesiątkę. Całkiem możliwe, że już niedługo podobne punkty powstaną w innych polskich miastach.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Marzysz o bogatym mężu? Jeśli jesteś ładna, serwis SzukamMilionera.com was sparuje!

Takie rozwiązanie ma zapewnić obu stronom satysfakcję.

IMPREZA ROZWODOWA - wszystko o tym, jak należy uczcić rozpad nieudanego małżeństwa

Huczna zabawa z okazji rozstania? To już nie fanaberia, a nowa świecka tradycja, której przyklaskuje coraz więcej osób.

Komentarze (33)

Ocena: 5 / 5
Monika (Ocena: 5) 19.04.2017 09:26
Uwielbiam gadżety erotyczne. Nie wyobrażam sobie bez nich życia. Teraz, przymierzam się do zakupu wibratora. Chciałabym nabyć go na seksownysklep.pl - czy mogłybyście mi doradzić, jaki model wybrać?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2012 11:58
7UXtMU pccgefaisdaw
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 17:26
E32xfJ qylrhbzbmnjd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 07:21
:Jezu a co to Facebook na giełdę wszedł? Bo jakoś nie zauważyłem, żeby giełdowa pnaika wpłynęła na jego zyskowność która rośnie i jest powyżej zakładanej chyba rok do roku.A zauważyłeś, że spadły wyceny prawie wszystkich firm? :)Ma to niewielki związek z zyskownością (tzn. te zyskowne spadły może 30-50%, te, które mają kłopoty nawet 90%) i nie widzę powodu, dla którego miałoby dotykać tylko spółki notowane na giełdzie.Jeśli wtedy wyceniano go na 15, a dzisiaj na 7, to uwzględniając zmiany w gospodarce przez te dwa lata znaczy to, że obie wyceny były albo błędne albo równie poprawne. |
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2012 09:36
byłam w tym butiku! mega sympatyczne miejsce, to jest na Marszałkowskiej 85, fajnie, że coś takiego jest:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo