Marzysz o bogatym mężu? Jeśli jesteś ładna, serwis SzukamMilionera.com was sparuje!

Takie rozwiązanie ma zapewnić obu stronom satysfakcję.
Marzysz o bogatym mężu? Jeśli jesteś ładna, serwis SzukamMilionera.com was sparuje!
24.01.2012

Kobiety mówiąc o swoim idealnym partnerze zazwyczaj wymieniają takie cechy jak inteligencję, poczucie humoru, odpowiedzialność czy wierność. Mało która przyznaje się, że dodatkowym atutem byłby pękający w szwach portfel, luksusowy samochód czy piękna posiadłość.

Mimo to, niektóre z pań nie ustają w poszukiwaniach wymarzonego mężczyzny, który nie dość, że jest dobry, to na dodatek zapewni dostatnie życie w najlepszym stylu. To właśnie dla nich powstał serwis internetowy "Szukam Milionera", który z założenia ma łączyć w pary piękne kobiety (księżniczki) i zaradnych mężczyzn (milionerów).

Wyjaśnijmy zatem, czym powinny się charakteryzować obydwie strony takiego związku. Zdaniem twórców portalu milioner to osoba zaradna i inteligentna z przynajmniej milionem złotych majątku lub 100 tys. zł dochodu rocznie (jeśli milioner pochodzi z zagranicy, to złotówki należy zastąpić euro). Mężczyzna taki "nie ma czasu na gierki i podchody, ale wie, że zasługuje na atrakcyjną kobietę".

Z kolei księżniczka to kobieta atrakcyjna i inteligentna, która "wie, że zasługuje na więcej". Szuka mężczyzny opiekuńczego i zaradnego "przy którym zapomni o troskach dnia codziennego".

Twórcy zastrzegają, że nie chodzi o sponsoring. A o co? Obustronną satysfakcję, mimo wszystko z pieniędzmi w tle. Gdybyście jednak nie byli przekonani, to jeszcze jeden istotny cytat z serwisu: "We współczesnym świecie, kobieta grawituje w stronę mężczyzn bogatych i zaradnych. Chce mieć zamożnego męża, kochanka, narzeczonego lub po prostu przyjaciela. Z kolei mężczyzna podświadomie szuka kobiety zdolnej urodzić i wychować zdrowe i dorodne potomstwo - kobiety atrakcyjnej, seksownej, wysportowanej, zgrabnej i zadbanej - a także stosunkowo młodej. Kto krytykuje taki stan rzeczy, nie rozumie praw biologii".

A Wy rozumiecie?

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Tajskie PROSTYTUTKI zdradziły narodowość swoich ulubionych KLIENTÓW - kim są?

Kobiety lekkich obyczajów przeanalizowały zachowanie kochanków z czterech stron świata.

O czym Twój facet nigdy Ci nie powie?

Raz na zawsze obalamy mity, które utrwaliły się w świadomości kobiet. Poznaj największe sekrety mężczyzn i bądź mądrzejszą kochanką.

Polecane wideo

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Krysia (Ocena: 5) 22.04.2016 13:41
A co jeżeli nie chodzi tutaj żeby szukać sobie zaradnego mężczyzny. Co jeżeli ludziom czasami brakuje trochę miejsc i czasu. Są takie miejsca jak WonderLover w których można szukać sympatii i wsparcia w różnych konfiguracjach. Dlaczego Kobieta nie może wspierać mężczyzny, dlaczego Kobieta nie może zakochać się w innej kobiecie. To samo dla mężczyzn czy par. Wszystko jest dla ludzi... a wsparcie... Czym się staje zaradna osoba pomagająca komuś w momencie kiedy pojawiają się uczucia?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2015 17:34
Niestety , tacy tam milionerzy jak ja księżniczka :/
odpowiedz
piotr (Ocena: 5) 30.01.2013 15:55
Dobry trick - napisać zaradny, zamiast bogaty i już się zlatują, bo nie widzą w tym nic złego. No cóż, nic nie mam do takich ludzi, skoro oboje tego chcą. Lepiej jak wiedzą na początku kto od kogo czego oczekuje niż gdyby "kochająca" żona miała odejść od męża po kilku latach dlatego, że nie dostał awansu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2012 18:00
Ten serwis to zwiastun postępującej zagłady świata.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.05.2012 20:16
Ja nie chcę aby ktoś mnie kupił tylko mi pomógł luska256@wp.pl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie