Pierwszy stosunek przez Internet, drugi w realu: Tak nastolatki dobierają się w pary!

Zero zahamowań, totalna bezpruderyjność i brak wstydu!
Pierwszy stosunek przez Internet, drugi w realu: Tak nastolatki dobierają się w pary!
26.01.2012

Seks przez Internet to w dzisiejszych czasach norma. Na taki sposób „uprawiania miłości” decyduje się coraz więcej młodych ludzi. Zjawisko to doskonale obrazuje sondaż przeprowadzony przez brytyjskich socjologów. Z ankiety, w której wzięło udział 865 osób w wieku 16-24 lata wysnuto jednoznaczne wnioski. Jakie?

Otóż okazało się, że prawie połowa respondentów przynajmniej raz w życiu masturbowała się przed kamerą internetową w czasie połączenia wideo z inną osobą. Ponadto, co trzeci z tej grupy nie znał swojego rozmówcy. Zwykle była to przypadkowa postać poznana kilka minut wcześniej na portalu randkowym. Co więcej, wielu młodych ludzi nie wahało się umawiać z na „seks w realu” z ludźmi poznanymi w sieci.

Co na to psycholodzy? Według specjalistów, seks online wyrabia w nastolatkach złe nawyki. Młodzi ludzie zupełnie nie zdają sobie również sprawy z zagrożeń, które czyhają na nich w sieci. Nigdy nie wiemy przecież do końca, kto tak naprawdę siedzi po drugiej stronie i pisze, że całuje nas tu i ówdzie...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Faceci są ZAPROGRAMOWANI na skok w bok. Zdradzają, bo kieruje nimi pierwotny instynkt?

Pewien amerykański naukowiec wymyślił sobie niezłą wymówkę. I usprawiedliwienie dla milionów niewiernych facetów.

Na tę męską cechę wrodzoną kobiety reagują podświadomie! O co chodzi?

Ci mężczyźni wydają nam się atrakcyjniejsi, bardziej interesujący oraz płodni.

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2013 05:27
hehs Zapomnieli dodać że cybarek czyli tak zwany "seks przez internet" występuje w 2 formach. 1) na kamerce (masturbacja przed kamerką po obu str.) 2) pisany (najpierw pytania co do ogólnej wielkości, kolorów włosów, wielkości penisa, itd. aby os. prowadząca łatwiej mogła dopasować pozycje seksualne oraz aby obydwie osoba mogły bardziej pobudzić swoją wyobraźnię, potem (już po pytaniach i ustaleniu os. prowadzącej) już robi się cyberek opisując również otoczenie. Przy cyberku pisanym wszystko najlepiej wychodzi jak jest anonimowe, bo w tedy mamy większą pewność że odpowiedzi na pytania bd szczere (Gdy nie są szczere to dla os. która skłamała cyberek jest wg nie udany; nie powoduje podniecenia.) Ja osobiście uważam, że cyberek na kam no nie jest niczym dobrym, bo nie wnosi w życie nic dobrego, ale cyberek pisany porusza wyobraźnie + daje przyjemność i spełnienie erotyczne. Osobiście cyberek robiłam na kam na skype (nie mam tam podanych prawdziwych danych) ale robiłam to tylko raz i nawet nie byłam trzeźwa, a cyberek pisany robiłam często. Do pisanego znajdowałam partnera na różnych czatach po czym dla ułatwienia przechodziliśmy na skype (brak prawdziwych danych) i nie włączałam w tedy kamerki ani nie dawałam zdjęć, lub też przechodziłam z tą osobą na gg gdzie wg nie mam podanych swoich danych. Też uważam, że masturbacja przed kamerką nie jest czymś dobrym, ale cyberek pisany serdecznie polecam wszystkim. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 19:35
ha ha ha ;d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 17:59
przez internet to przecież wspaniała rzecz :) polecam jak najbardziej ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 17:06
znam pare par co poznalo sie przez internet... juz przez pare lat sa w zwiazku i zyja dluuugo i szczesliweieeee
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.01.2012 14:46
Niech każdy robi to co chce przez internet jego własna sprawa.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo