Faceci są ZAPROGRAMOWANI na skok w bok. Zdradzają, bo kieruje nimi pierwotny instynkt?

Pewien amerykański naukowiec wymyślił sobie niezłą wymówkę. I usprawiedliwienie dla milionów niewiernych facetów.
Faceci są ZAPROGRAMOWANI na skok w bok. Zdradzają, bo kieruje nimi pierwotny instynkt?
11.01.2012

Z pewnością niejednokrotnie udało ci się zauważyć w tramwaju, autobusie, czy na ulicy, jak nieznajomi mężczyźni oglądają się za ładną kobietą. Wodząc za nią wzrokiem, nie zauważają przy tym swoich partnerek. Przemawia za nich instynkt.

Zdaniem amerykańskiego socjologa, Erica Andersona, fakt ten spowodowany jest… fizycznymi uwarunkowaniami panów, którzy są wprost stworzeni do zdrady. – Monogamia to wytwór kulturowy, przez który mężczyźni czują się „społecznie spętani”. Niewierność jest normą, a nie odstępstwem od tej normy. Potwierdzają to moje badania, z których niezbicie wynika, że swoje partnerki zdradza aż 78 proc. panów – twierdzi socjolog. Dodaje również: - Problem zdrady przestałby istnieć, gdyby związki były bardziej wyzwolone seksualnie. Nawet jeśli mężczyzna jest emocjonalnym monogamistą, to i tak prędzej czy później zacznie fizycznie zdradzać swoją partnerkę. To po prostu leży w jego naturze.

Jakby tego było mało, Anderson wysnuwa także kontrowersyjny wniosek, że niewierność czysto cielesna tak naprawdę nie jest zdradą. - Kiedy mężczyzna zdradza, kierując się wyłącznie pożądaniem seksualnym oznacza to, że nadal kocha kobietę, z którą jest w związku – podsumowuje badacz.

Co o tym wszystkim myślicie? Nie uważacie, że to dość wygodne usprawiedliwienie dla niewiernych facetów?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Na tę męską cechę wrodzoną kobiety reagują podświadomie! O co chodzi?

Ci mężczyźni wydają nam się atrakcyjniejsi, bardziej interesujący oraz płodni. Wnioski wyciągamy bardzo pochopnie, choć instynktownie. Niestety instynkt czasami się myli...

Niewierność & ZDRADA - już wiemy, kiedy w roku jest największe ryzyko "skoku w bok"!

Kiedy faceci najczęściej zdradzają? Które miesiące sprzyjają "skokom w bok"? Czy powinnaś mieć się na baczności? Skąd takie statystyki?

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2012 13:58
Poje**ło na maksa gościa
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 12:01
az 78%??? fuck
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.01.2012 22:02
na szczescie kobiety tez zdradzaja:)czyli fifty/fifty:) madry profesorku!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 11:42
Same zobaczcie ! ! ! www.youtube.com/watch?v=REjPB7sbCEY&feature=fvsr
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.01.2012 09:05
potwierdzam! jestem właśnie ofiara zdrady. poznałam faceta w internecie, byłam samotna szukałam kogoś na stałe i wydawało się, że znalazłam, najpierw pisaliśmy ze sobą, dzwoniliśmy do siebie godzinami rozmawialiśmy , w końcu umówiliśmy się na spotkanie, wyjazd w góry itd. twierdziła, że jest singlem, po powrocie z wyjazdu poprosił o spotkanie i wtedy powiedział, że ma żonę , 3 dzieci ale z żona nie żyje!!! poczułam sie jakby mnie walną ktos obuchem w łeb! ale twierdził, ze mnie kocha i zamieszkaliśmy razem.... przez jakiś czas było dobrze, z jego dziećmi wyjeżdżaliśmy na wakacje, owszem czasami kłótnie były nie do zniesienia, kilka razy kazałam mu sie wyprowadzać , gdy zachowywał sie jak ostatni cham, mieszkał u swojej mamy, potem wracał i za każdym razem obiecaliśmy sobie, że już tak nie będzie. Wierzyłam mu, ale gdy zażądałam kategorycznie rozwiązania spraw z jego strony oburzał sie, że on czuje sie singlem, że nie ma pieniędzy na rozwód i takie tam, gdy dostał ultimatum, że do konca 2011r musi złozyc sprawe rozwodową doprowadził do takiej kłótni, że wywaliłam go z domu... nie wrócił bo jest tchórzem i wygodny, jak każdy facet. Kocham go i bardzo tęsknię, ale teraz wiem, że zdradził nie tylko mnie, swoją żonę, ale zupełnie przypadkiem wczoraj wpisałam w internecie jego nicka którego używał wszędzie i ....okazało się, że miał profil na portalu randkowym , w którym w ciągu ostatnich 2 lat się logował, czyli w czasie, gdy mieszkaliśmy razem!!! ironia??? zapomniałam, że istnieje taka prawda: na nieszczęściu innych własnego szczęścia się nie zbuduje! i to prawda!!! poznałam prawdziwe oblicze człowieka, którego uważałam za miłość mojego życia! wspaniały ??pan jarkiz69!!!! ostrzegam Was kobiety przed nim!!!! to kłamca i podły oszust! Pajeczynkaok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo