Na tę męską cechę wrodzoną kobiety reagują podświadomie! O co chodzi?

Ci mężczyźni wydają nam się atrakcyjniejsi, bardziej interesujący oraz płodni. Wnioski wyciągamy bardzo pochopnie, choć instynktownie. Niestety instynkt czasami się myli...
Na tę męską cechę wrodzoną kobiety reagują podświadomie! O co chodzi?
09.01.2012

Nic tak bardzo nie działa na kobiety jak niski, męski głos. Dźwięczny baryton czy też energetyzujący bas potrafi nieźle namieszać nam w głowie.

Jak pokazały badania brytyjskich naukowców, to właśnie panowie wydający z siebie niskie brzmienia jawią się przedstawicielkom płci pięknej jako najbardziej męscy, atrakcyjni i przede wszystkim płodni. Takich facetów kobiety najchętniej wybierają na mężów i ojców swoich dzieci. Czy jednak słusznie?

Wydaje się, że nie do końca. Panowie z niskim głosem wcale nie są bowiem tak bardzo płodni jak się powszechnie sądzi – donosi The Daily Mail. Owszem, cechuje ich wysoki poziom testosteronu, jednak zupełnie nie idzie to w parze z ilością plemników, których u mężczyzn posiadających niski tembr głosu jest dużo mniej niż w przypadku panów wydających z siebie nieco wyższe dźwięki.

No cóż, nie można mieć wszystkiego...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ulubione pomieszczenie każdego faceta: ŁAZIENKA (Co oni tam tak długo robią?)

Większość panów traktuje toaletę jako tymczasowy „schron”. Przed czym?

Pod koniec roku jesteśmy MEGAPŁODNE - uważaj na ciążę!

Świąteczna przerwa sprzyja prokreacji.

Komentarze (24)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.02.2012 06:05
Wonderful elxpanaiton of facts available here.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.01.2012 01:23
Reading this makes my deicsinos easier than taking candy from a baby.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2012 10:02
ten artykuł juz mnie powałił na łopatki.. zgadzam się z komentarzem pod spodem, każdy mężczyzna został zbadany? ilość plemników to sprawa indywidualna, a nie ton głosu, czasami zastanawiam się kto pisze te artykuły i skąd bierze infomacje ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 18:55
A co, zdołali zbadać każdego mężczyznę na świecie? Ja osobiście wybrałabym mężczyznę niezależnie od tego czy piszczy czy ma "męski głos", dla mnie jest ważny charakter. Oczywiście wygląd też i nie mówię tu o opisie upragnionego księcia z bajki tylko o schludnym wyglądzie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2012 16:05
Ciekawe kiedy newsem dnia na Papilocie będzie wynalezienie koła.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo