Pod koniec roku jesteśmy MEGAPŁODNE - uważaj na ciążę!

Świąteczna przerwa sprzyja prokreacji.
Pod koniec roku jesteśmy MEGAPŁODNE - uważaj na ciążę!
30.12.2011

Z badań amerykańskich naukowców wynika, że okres Bożego Narodzenia i Sylwestra to czas wzmożonej aktywności seksualnej. Przerwa świąteczna jest przecież świetną okazją do romantycznych wieczorów we dwoje, kiedy to wypoczęci i zrelaksowani oddajemy się miłosnym uniesieniom.

Nikogo nie powinien dziwić więc fakt, że to właśnie pod koniec roku najwięcej kobiet zachodzi w ciążę. Wzrostowi prokreacji sprzyja zresztą sama biologia. Jak podkreślają specjaliści, niskie temperatury za oknem poprawiają jakość męskiego nasienia, a krótkie dni regulują funkcjonowanie jajników.

W okresie zimowym, zwłaszcza podczas przerwy świątecznej, poczęcie dziecka staje się więc dużo łatwiejsze. Dowód? To właśnie 9 miesięcy później, czyli pod koniec września rodzi się najwięcej maluchów.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

GANG BANG: Ostre (i zawsze chętne) 16-latki bawią się w seks grupowy <== lubią to!

Badania społeczne wykazały, że młode dziewczyny coraz częściej decydują się na stosunek z kilkoma partnerami jednocześnie.

Facet nigdy nie powie Ci, że obrastasz tłuszczem. ALE SWOJE MYŚLI!

Mężczyźni wolą unikać konfrontacji z przybierającą na wadze partnerką.

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2012 22:40
Ja też z września ;p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 19:38
no to już
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 16:54
mam problem, mialam nasienie chłopaka w buzi następnie on mnie pocałował a pozniej zszedl "w dol" i zrobil mi dobrze. czy moge zajsc w ciaze? wiem ze to glupie ale oboje odchodzimy od zmyslow
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 16:51
Tylko dlaczego tytuł "uważaj na ciażę"??? Czyżby dzieci były czymś złym. Autorka dając taki tytuł od razu wywołuje negatywne skojarzenia z ciążą. A przecież posiadanie dzieci i zachodzenie w ciążę nie jest złe. A nawet bym powiedziała, że w czasach, gdy wisi nad nami niż demograficzny moglibyśmy bardziej się o te ciąże starać, czyż nie?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 31.12.2011 16:39
ZACIĄŻAĆ MAŁOLATKI BO JEST NIŻ DEMOGRAFICZNY JAK C.H.UJ!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo