Dziewictwo na sprzedaż

Szokujące zjawisko przerodziło się w modę na oddawanie się za pieniądze. Legalna prostytucja, czy rozpaczliwa próba zarobku?
Dziewictwo na sprzedaż
02.10.2008

Dziewictwo powoli staje się lukratywnym towarem. Coraz więcej kobiet i mężczyzn oferuje swoją cnotę na aukcjach internetowych. W zeszłym miesiącu pisaliśmy o Natalie Dylan, w artykule „Sprzeda swoje dziewictwo na antenie radiowej".

Jak się okazuje, wcale nie była pierwsza i na pewno nie będzie ostatnia. A do grona kobiet oferujących swoje dziewictwo dołączyli również panowie. Pierwszą osobą, która zaoferowała swoją cnotę, była Peruwianka, Graciela Yataco. Mając 18 lat, w 2005 roku wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż za 20 tys. soli, czyli około 5 tys. dolarów. Wyjaśnieniem jej desperackiego czynu było zgromadzenie pieniędzy na operację chorej matki. Za swoją cnotę mogła dostać 1,5 miliona dolarów, które zaoferował pewien Kanadyjczyk. Jednak Graciela w ostatniej chwili wycofała się, przez co pojawiły się domysły, że za jej czynem stała chęć zdobycia popularności.

Za przykładem młodej Peruwianki poszły kolejne osoby. Wśród nich jest Włoszka, 20-letnia Raffella Fico. Jest znaną modelką kostiumów kąpielowych i uczestniczką "Big Brothera", zalicza się do grona celebrities. Swoje dziewictwo wystawiła na sprzedaż za milion euro. Pieniądze mają pójść na dom w Rzymie i naukę aktorstwa. Jej brat w ten sposób reklamuje swoją siostrę (ma to gwarantować jej dziewictwo):

"Przysięgam na grób mojej matki. Jest pobożną katoliczką i modli się co noc".

Do grona osób, które zaoferowały swoje dziewictwo i faktycznie je sprzedały, jak na razie zalicza się tylko Rosie Reid, 18-letnia studentka Uniwersytetu z Bristolu. Potrzebowała pieniędzy, aby zapłacić za naukę, która rocznie pochłaniała 15 tys. dolarów. W ogłoszeniu podała, że jest lesbijką, która żyje w związku z kobietą. Na anons odpowiedziało ponad 2 tysiące osób, ostateczna cena to 20,5 tys. dolarów. Rosie spośród 5 kandydatów, którzy trafili do finału, wybrała 40-letniego wdowca. Po całym wydarzeniu przyznała, że było to straszne przeżycie i po seksie wypłakała się w ramionach partnerki, która była w pokoju podczas zbliżenia.

Pierwszym panem, o którym stało się głośno, a który postanowił zakończyć żywot prawiczka w spektakularny sposób, był 19-letni student, David Vardy. W czerwcu 2004 wystawił na sprzedaż swoje dziewictwo, jak sam twierdził, nie miał czasu na dziewczyny, bo interesowały go tylko komputery. Chłopak się rozmyślił w ostatniej chwili, mimo że pojawiła się chętna, gotowa zapłacić 15 tys. dolarów. Dave w międzyczasie spotkał miłość swojego życia, nawróconą katoliczkę, która z seksem chciała poczekać do ślubu. Jego historia zainspirowała filmowców, na jej podstawie ma powstać komedia ze znanym z serii „American Pie", Jasonem Bigssem.

Większość tych przypadków to gotowe scenariusze komedii albo dramatów nastolatków.

Polecane wideo

Komentarze (191)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.08.2009 02:02
Myślałam, że popyt w tym biznesie wyznacza atrakcyjność towaru, ale po rzuceniu okiem na tego Davida i Rosie wnioskuję, że niewiniątka muszą być już tak wybrakowane, że dla kupujących wygląd przestał mieć znaczenie:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2009 23:16
to jest chore!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2009 20:09
Gosc no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :( o ja perodole!! normalnie padaka ze smiechu D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D przeszdadza jej jak chodzi :D To co wisi czy jak?:D Natalka
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2009 18:29
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :([/quote] buahahahahahaa xD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :([/quote] buahahahahahaa xD[/quote] [quote][b]Gosc[/b] Gosc no siemka :) ja jestem 11 letnia dziewica i chcaialabym sie tego pozbyc bo mi to bardzo przeszkadza :( niewygodnie mi jak chdoze :( HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAAHHAAH to ty moze facetem jestes jak ci przeszkadza? hHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHhahHHAHHAHahHAHAHahz SIKAM!! hAHAHAHAHAHAHAHAH[/quote] To tak po pierwsze to napewno nie jest 11 letnia dziewczyna 100% Po drugie cnoty nie pozbywa sie tak oo bo sie chce' a po trzecie cnoty sie nie czuje i tyle a po czwarte hsahahahahahahahahahah buhahahaha[/quote] ale pompa :D xD[/quote] hahaha lejeeee xDDD [/quote] ja pier**le ale debile <lol2> hahahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.05.2009 18:26
jak dla mnie to jest to samo co prostytucja...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie