Elka czy eska? Miseczka A, B czy C? 90-60-90? Co o damskich wymiarach wie Twój facet?

Teraz wiadomo, skąd tyle nietrafionych prezentów.
Elka czy eska? Miseczka A, B czy C? 90-60-90? Co o damskich wymiarach wie Twój facet?
18.12.2011

Jaki Twoja ukochana nosi rozmiar buta? Ile ma w pasie? Nosi „elkę” czy może „eskę”? - na te oraz wiele innych pytań mężczyźni nie potrafią odpowiedzieć. Tak przynajmniej wynika z badań przeprowadzonych przez serwis AnjliLondon.com.

Wielu panów kompletnie nie orientuje się w rozmiarze ubrań swojej partnerki. Ponad 36 proc. facetów przyznaje, że nie ma pojęcia, jakiego rozmiaru bluzki czy spodnie nosi ich druga połówka, 15 proc. nie jest w stanie podać wielkości jej buta. Co więcej, prawie 90 proc. mężczyzn przyznało, że w przeszłości ośmieszyło się, kupując ukochanej prezent w złym rozmiarze.

Nie od dziś wiadomo, że na niektórych częściach ciała mężczyznom łatwiej jest się skupić niż na innych. Podanie rozmiaru naszego stanika nie będzie więc dla nich zbyt dużym problemem. Panowie tłumaczą się jednak, że w przeciwieństwie do wymiarów bioder czy talii, wielkość biustu ich partnerek jest niezmienna.

Czy nie uważacie, że to trochę słaba wymówka?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Romans, zdrada, przebaczenie - co o tym (TAK NAPRAWDĘ) sądzą Polacy?

Czy każdemu mężczyźnie zdarza się „skok w bok”?

Gdzie mieszkają najwięksi seksualni ryzykanci?

Mieszkańcy pewnych krajów mają średnio nawet kilkadziesiąt kochanek!

Polecane wideo

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2012 16:10
Tutaj wpisz treść komentarza do Elka czy eska? Miseczka A, B czy C? 90-60-90? Co o damskich wymiarach wie Twój facet?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2012 16:41
Jestem zdania, że facet nie musi znać dokłądnie rozmiaru ubrań swojej partnerki zwlaszcza że rozmiarówki butów, ubrań, bielizny nie zawsze są sobie równe. Sama posiadam buty np w rozmiarze 37 38 39 i 40 a wszystkie własciwie idealnie leżą to samo ubrania nie raz kupie S bo jestem szczupła a nieraz L bo wysoka mam 172 cm wzrostu i 61cm w tali dlatego jak sama szukam sobie ubrań to nie jestem pewna jai rozmiar będzie dobry wybieram tak "na oko" po czym mierze i wtedy się przekonuje. Co do biustu bo tu sie pojawiły opinie czy za duzy czy za mały... jestem zdania że jesli facet ma Cie kochac za biust to lepiej żeby nie kochał wcale sama mam rozmiar 70C lub 75B i zazwyczaj takie kupuje biustonosze ale twierdze że mój bius to mojej wagi i sylwetki wcale nie jest mały i nie jest też za duży. Także czy masię miseczke A czy C czy E to nie ma wiekszego znaczenia bo faceci mają nas kochac za to co w głowie a nie w staniku . Życze wszystkim pania w KAŻDYM rozmiarze aby były kochane i dowartosciowywane przez swoich mężczyzn a źle dobrane prezenty cóż, taki urok panów :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 15:41
fg2oQc gothgwtnnset
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 15:43
OkdERd olplqepdizsd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 20:25
As Charile Sheen says, this article is "WINNING!"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie