Co najczęsciej śni się facetom?

Wiemy, o czym najczęściej śnią mężczyźni!
Co najczęsciej śni się facetom?
10.12.2011

Masz nadzieję, że Twój partner myśli o Tobie także przez sen? Musimy Cię rozczarować. Z badań amerykańskich naukowców wynika, że większość facetów wcale nie marzy w nocy o swojej ukochanej.

Prawie jedna czwarta panów bardzo często śni za to o swojej byłej – donosi dailymail.co.uk. Czasem również ich senne marzenia dotyczą koleżanek z pracy, a nawet... teściowej. To tego typu snów przyznaje się zaledwie kilka procent mężczyzn. Zdecydowana większość woli nie rozmawiać o tym, co tak naprawdę przyśniło im się w nocy.

Nie dziwi nas to zbytnio. Przecież my kobiety, również często wolimy przemilczeć swoje senne fantazje. Dobrze wiemy, że nie mają one większego znaczenia. Są po prostu wyrazem naszych emocji, wewnętrznych przeżyć i rozterek.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak często (TAK NAPRAWDĘ) mężczyźni myślą o seksie? Oj, zdziwisz się...

Mit o ilości kosmatych myśli u mężczyzn został obalony.

Akademia Szczęścia Dobrych Żon (A to ciekawe!) <== 50 tysięcy zł czesnego!

Skusiłabyś się?

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 4.9 / 5
Amelinion (Ocena: 3) 03.04.2016 22:48
We śnie spotkałem kiedyś jedną z moich szkolnych koleżanek, którą dość lubiłem, ale nie planowałem wobec niej niczego więcej. Spotkała mnie, lekko się uśmiechnęła i wyciągnęła do mnie rękę. Chwyciłem jej gładką dłoń i poczułem jej niesamowite ciepło, które potem przeniknęło do mnie i napełniło całe moje wnętrze (ta gładkość i to ciepło były odczuwane przeze mnie w sposób nadzwyczajnie wyrazisty). Sytuacja niby zwyczajna, a jednak niebywale wspaniała. Kiedy się obudziłem, czułem się cudownie, choć we śnie nawet mnie nie przytuliła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2011 21:51
Większość facetów po obudzeniu nie pamięta już snu. Pytałam się wielu facetów, ale każdy odpowiada, że czasami o czymś tam śnią, ale po obudzeniu nie pamiętają o czym. Po prostu nie jest im to potrzebne do życia i nie analizują ich jak kobiety.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 18:46
mi sie snia naprawde rozne rzeczy, seksualne badz tez nie, ale nie wstydze sie o nich mowic, bo dla mnie sny nigdy nie wiaza sie z tym o czym mysle badz marze...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 16:04
też mi się śnią rożne rzeczy i rzadko to jest mój partner;) a o byłym sama czasem wspomne podczas snu, też mi tragedia;) nic do niego nie czuje, a sny to po prostu potrzeba naszego mózgu, który pobudza wyobraźnie, gdyż musi pracować;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2011 15:58
a mi śni sceny erotyczne.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie