16-latki & SEX w domu - co na to rodzice?

Czy są świadomi tego, co ich dziecko robi w pokoju obok?
16-latki & SEX w domu - co na to rodzice?
16.12.2011

Jeszcze do niedawna wydawało się, że wszyscy rodzice mają dosyć radykalne zdanie na temat życia seksualnego swoich dzieci. Najbardziej chcieliby, aby ich latorośl w ogóle nie myślała o współżyciu, a jeżeli już zdecyduje się wejść w dorosłe życie to lepiej, aby oni tego nie zauważyli.

Ale nie każdy rodzic wyznaje aż tak skrajne poglądy. Wielu Australijczyków na przykład nie widzi żadnego problemu w tym, że ich nastoletnia córka lub syn uprawiają seks - donosi portal news.com.au. Niektórzy uważają wręcz za zupełnie naturalną sprawę fakt, że 16-latek rozpoczyna współżycie. Co więcej, starają się jak najszybciej rozpocząć rozmowy o seksie ze swoją latoroślą. Niektórzy uświadamiają już nawet kilkuletnie dzieci.

Mimo tak wielkiej tolerancji, tamtejsi dorośli stawiają swoim nastoletnim pociechom pewne warunki. Nie chcą, aby młodzież urządzała sobie schadzki w ich domu. Twierdzą, że czują się niekomfortowo, wiedząc, że w pokoju obok ich dziecko uprawia seks.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Akademia Szczęścia Dobrych Żon (A to ciekawe!) <== 50 tysięcy zł czesnego!

Skusiłabyś się?

Portret współczesnej 14-latki: Sypia ze starszymi panami, jest seksualnie niewyżyta

Agresja seksualna jest na topie już w gimnazjum.

Polecane wideo

Komentarze (71)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2012 19:23
IDmcYX mrgzxuvkzhwj
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2012 12:03
FhCkAh ezohfnfgpgqm
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 09:07
:no ale porównujesz coś co liczy się kmtpleonie inaczejOwszem, ale w czasach gdy ceny owoców spadają dwukrotnie, ceny nasion również lecą w dół. |
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 15:56
Ja mam 17 lat i chodze z chlopakiem pol roku, nie robilam tego z nim jeszce ani z nikim innym ale moja mama mi ufa. Jest dla mnie jak przyjaciolka, czesto o tym rozmawiamy, mowi mi wprost ze ona za mnie nie zadecyduje ale zebym sie nie spieszyla bo jeszce nie raz sobie uzyje, aa zebym nie zalowala i tez dlatego ze mloda jestem aa zawsze jest ryzyko ciazy i po co mam sobie zycie spieprzyc. Ufa mi, wie ze jak chlopak przychodzi to nic nie robimy, mimo to ze lezymy zawsze, pozwolila tez (z ciezkim trudem) jechac mi z nim i ze znajomymi Do Zakopanego na sylwester na 2 dni. Ciesze sie ze mam taka mame i szczerze to nie spieszy mi sie ze strata dziewictwa, mama ma racje, mam cale zycie przed soba i jeszcze nie raz sobie uzyje :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 18:44
I have exactly what info I want. Check, plaese. Wait, it's free? Awesome!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie