Akademia Szczęścia Dobrych Żon (A to ciekawe!) <== 50 tysięcy zł czesnego!

Skusiłabyś się?
Akademia Szczęścia Dobrych Żon (A to ciekawe!) <== 50 tysięcy zł czesnego!
04.12.2011

Współczesne Chiny borykają się z falą rozwodów. Każdego dnia rozwodzi się tutaj ok 10 tys. osób. Co ciekawe, rozwodów najczęściej domagają się mężczyźni, którzy masowo wymieniają swoje żony na młodsze kochanki.

Aby zapobiec tej druzgocącej sytuacji, Chińczycy powołali do życia dość nietypową placówkę. Szkoła nosi nazwę Akademia Szczęścia Dobrych Żon. Podczas rocznego kursu, kobiety mają poznać sposoby na zatrzymanie przy sobie męża. Szczegółowy program nauki owiany jest wielką tajemnicą. Na razie wiadomo tylko, że zajęcia będą swoistym połączeniem badania psychiki męża z dbaniem o harmonię ciała – informuje polskatimes.pl.

Niecodzienna inwestycja spotkała się ze olbrzymim entuzjazmem ze strony chińskich kobiet. Limit wolnych miejsc już dawno został wyczerpany. Co ciekawe, do placówki zgłaszają się nie tylko mężatki. Wśród chętnych nie brakuje również młodych dziewczyn, które chcą zawczasu nauczyć się technik manipulacji mężczyzną. Kobiet nie przeraża nawet bardzo wysoka za cena za kurs. Czesne w Akademii Szczęścia Dobrych Żon wynosi 100 tys. juanów (50 tys. złotych)!

Co myślicie o tym pomyśle? Chciałybyście zapisać się do takiej szkoły?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Seks przyszłości: Erotyczne roboty & rozwiązłość (Prostytutki nie będą potrzebne!)

Seks zmierza w złym kierunku.

Dlaczego kobiety udają orgazmy?

Jęczenie podczas seksu to nasza bardzo przemyślana taktyka.

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.02.2012 16:09
2tEk5B rckkzafsqrny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.02.2012 15:18
VZiMkP lobeozxvmkew
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2012 22:40
Haha. I woke up down today. You've ceehred me up!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2011 08:37
niech faceci pójdą na takie kursy. Nie rozumiem szału na dogadzanie ciągłe facetom, często własnym kosztem. Jeśli facetem trzeba manipulowac, żeby można było z nim życ tzn, że to nie jest ten facet. Po co się męczyc??
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie