Jaki (I JAK CZĘSTO) seks uprawiają Polacy? Sprawdź, czy robicie TO jak inni!

Nie jest źle, ale mogłoby być lepiej...
Jaki (I JAK CZĘSTO) seks uprawiają Polacy? Sprawdź, czy robicie TO jak inni!
28.11.2011

Chociaż w sprawach damsko-męskich jesteśmy nieco powściągliwi, to jednak nasze życie seksualne w pełni nas satysfakcjonuje – tak przynajmniej wynika z najnowszego raportu profesora Zbigniewa Izdebskiego i Polpharmy pt. "Seksualność Polaków 2011”.

Przeciętny Polak uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Są jednak i tacy, którzy kochają się znacznie częściej. Co ciekawe, nasze życie intymne rozpoczynamy dość wcześnie – średnio w wieku 18 lat. W porównaniu do badań przeprowadzonych sześć lat temu, wiek inicjacji nieznacznie obniżył się. Najbardziej widać to na najmłodszej grupie badanych. Co czwarty nastolatek pomiędzy 15 a 17 rokiem życia ma za sobą pierwszy stosunek seksualny – podaje serwis rmf24.pl.

Z badań profesora Izdebskiego wynika również, że Polacy uwielbiają urozmaicać swoje życie seksualne. Połowa naszych rodaków deklaruje, że uprawia seks oralny. Nie obce są nam także pieszczoty analne.

Niestety, wraz z biegiem lat, mamy coraz mniej czasu na miłosne igraszki. W porównaniu z podobnymi badaniami przeprowadzanymi kilka lat temu, kochamy się znacznie krócej. Kiedyś stosunek seksualny Polaka trwał średnio 18 minut. Teraz na miłosne igraszki przeznaczamy niecały kwadrans.

A co jeżeli chodzi o naszą wierność? Okazuje się, że w tej dziedzinie możemy być z siebie dumni. Stałość w uczuciach to zdecydowanie bardzo mocny punkt Polaków. Tylko nieliczni z nas twierdzą, że mają na swoim koncie zdradę.

Ciekawe jest również podejście naszych rodaków do antykoncepcji. Większość z nas zabezpiecza się prezerwatywami i tabletkami antykoncepcyjnymi. Nie brakuje jednak i takich, którzy uważają, że bardzo skuteczną metodą zapobiegania ciąży jest... stosunek przerywany (ponad 20 proc.)

Portal Fakt.pl zwrócił szczególną uwagę na jeszcze jeden, dosyć zaskakujący punkt raportu. Otóż okazuje się, że w naszym społeczeństwie żyje spory odsetek osób zmuszanych do praktyk seksualnych w swoich związkach. Co ciekawe, coraz częściej ofiarami wcale nie są przedstawicielki płci pięknej. To mężczyźni skarżą się na konieczność przymusowego współżycia.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Test męskiej płodności: Sprawdź, ile dzieci możesz z nim mieć! (Na podst. wyglądu)

Wszystko zależy od jego wzrostu!

Romantyczne ♥ VIDEO: Każda dziewczyna marzy o takim wyznaniu miłości!

Piękny prezent!

Komentarze (52)

Ocena: 5 / 5
zlosliwa (Ocena: 5) 04.01.2013 08:13
Dla wszystkich którzy tak jadą po tabletkach.a pewnie nigdy ich nie brali. Czasami do uspokojenia hormonów dodtsje sie tabletki idioci.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.12.2012 17:57
Mam 16 lat i moja dziewczyna tak samo uprawiamy sex i sex oralny. Robimy to co weekend, bo w tedy się spotykamy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2012 11:46
Tutaj wpisz treść komentarza do Jaki (I JAK CZĘSTO) seks uprawiają Polacy? Sprawdź, czy robicie TO jak inni!...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 15:01
Ja teraz ostatanio nie mam czasu na zblizenia z chlopakiem ...troche mi to nie na reke i jemu tez bo to jest jednak bliskosc, emocje,cos co umacnia zwiazek..wczesniej robilismy to ok. 3 razy w tygodniu teraz zdarza sie nawet 1 -2 na 2 tygodnie...nie wiem co robic ale mzoe bedzie lepiej ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 02:13
NO I DOBRZE ZAWSZE TO KOBIETA BYLA ZMUSZANA NA ZASADZIE OBOWIAZKU WIEC NIC SIE NIE STANIE FACETOM JAK CZASEM I ONI SIE ZMUSZA W MOMENCIE KIEDY TO MY WLASNIE MAMY OCHOTE NA SEX......!!!! PANOWIE ZACISKAMY ZEBY I ZADOWALAMY SWOJA KOBIETE A CO!!!!!!!!! TO DZIALA W DWIE STRONY A NIE TYLKO JAK WY MACIE OCHOTE!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo