Romantyczne ♥ VIDEO: Każda dziewczyna marzy o takim wyznaniu miłości!

Piękny prezent!
Romantyczne ♥ VIDEO: Każda dziewczyna marzy o takim wyznaniu miłości!
23.11.2011

Wielokrotnie słyszeliśmy, że najpiękniejsze prezenty, to te od serca. Stworzone własnoręcznie z myślą o bliskiej osobie. Brzmi całkiem nieźle, ale kiedy przychodzi co do czego, idziemy do sklepu i kupujemy kolejny banalny upominek. W końcu nie mamy na tyle czasu i fantazji, by wymyślić coś bardziej oryginalnego.

Są jednak na świecie romantycy, którzy potrafią się postarać. Świetnym przykładem może być prezent, jaki młody chłopak podarował swojej dziewczynie z okazji urodzin. Wystarczył najzwyklejszy notes, kolorowe flamastry i trochę chęci. Choć twórca zapewnia, że nie ma żadnych uzdolnień artystycznych, podjął się tego niezwykłego zadania.

Za pomocą najprostszych rysunków przedstawił przejmującą historię swojego życia, które zmieniło się dzięki Emmie. Jeszcze niedawno każdy jego dzień wyglądał jednakowo - szkoła, dom, sen, szkoła, dom... Aż pewnego dnia spotkał właśnie ją. Wreszcie miał się do kogo uśmiechnąć i z kim porozmawiać. Dni przestały być identyczne.

Jak w każdym związku, i w tym przypadku przychodziły trudne momenty, ale ostatecznie uczucie zwyciężyło - tak jak w każdej porządnej bajce. Z tą różnicą, że to nie fikcyjna opowieść, ale zapis prawdziwego uczucia. Jesteśmy pewni, że Emmie prezent się spodobał. Paul, jesteśmy pod wrażeniem!

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Shopping w Europie: W których miastach najlepiej (i najwygodniej) robić zakupy?

Info dla wszystkich zakupoholiczek.

Kąpiel raz w tygodniu, niespuszczanie wody - oto triki Polaków na obniżenie rachunków!

Nasi rodacy przestają się myć.

Polecane wideo

Komentarze (70)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2015 16:52
Bardzo fajny i oryginalny pomysł na wyznanie miłości ! nawet Ja chłopak się wzruszyłem troszeczkę. A dla tych co niezbyt zrozumieli o co chodzi mu poprzez pokazanie tego jako rysunek. ,,Kochanie Jestem zwykłym chłopakiem, chłopakiem, który chodzi do szkoły. Chodzi w każdy dzień, uważa na lekcji uczy się jak zwykły chłopak. Pewnego pięknego dnia, poznałem. Poznałem sympatyczną dziewczynę (jej imię), w której się zakochałem. I znów idę do szkoły, idę. Mam Ciebie Kocham Cię, po szkole, rozmawialiśmy. Było wspaniale, aż nagle coś, coś złego nas zaatakowało, próbowaliśmy z tym walczyć, lecz to coś, to coś! chciało Nas rozdzielić, a więc pewnego dnia postanowiłem, że polecimy stąd, daleko balonem. wsiadając ten stwór nie chciał puścić Ciebie, ale puścił. Polecieliśmy pokonaliśmy Go, lecz On nie dał się tak łatwo, zanim zginął Swoją macką zaczepił się o Nasz balon i Go rozwalił. Spadłaś do wody, a Ja za Tobą, Popłynąłem do brzegu i czekam, czekam, czekam :nie wypływasz, jest mi smutno :( aż nagle pojawiasz się zaraz smutek znikł, pomogłem Tobie dopłynąć, przytuliliśmy się i żyliśmy Razem na Naszej wyspie, w Naszej Krainie, Krainie naszej Miłości Kocham Cię (jego imię)"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.12.2011 12:10
jak ja bym cos takiego dostala to chyba bym padla.... wcale mi sie nie podobalo....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 18:43
wzruszyłam się.. piękne, widać że chłopak kocha.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2011 18:39
kurde łezka ze szczęścia by mi poleciała po poliku gdybym coś tak pięknego dostała. Widać , że bardzo ją kocha i mu zależy :* piękny gest :) szkoda , że tak wielu chłopaków nie jest wstanie obdarzyć dziewczynę prawdziwym uczuciem teraz...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.11.2011 17:19
super widac ze ja kocha ja bym sie bardzo wzruszyla chlopak narysowal pomyslal dal cos od siebie od serca a nie poszedl kolejny raz do drogerii i kupil perfumy lub do kwiaciarni po kwiaty tez sa piekne ale ta pamiatka zostaje na lata a kwiaty jedynie jak je zasuszymy wiec ja bym wolala nawet cos recznie zrobionego. a poza tym niewazne czy kupione czy zrobione wazne ze facet pamieta o ur. o rocznicy itd to jest wazne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie