Obalamy 7 mitów dotyczących wyboru partnera

Każda z nas, spotykając się z facetem, ma zakodowane kilka „prawd” na temat tego, jak należy współżyć, co robić, jak się zachować, żeby umocnić związek. My obalamy mity powielane przez lata!
Obalamy 7 mitów dotyczących wyboru partnera
28.09.2008

Każda z nas, spotykając się z facetem, ma zakodowane kilka „prawd” na temat tego, jak należy współżyć, co robić, jak się zachować, żeby umocnić związek. My obalamy mity powielane przez lata!

Oto 7 mitów, które nic nie znaczą:

  1. Wspólne zainteresowania wcale nie łączą. Właśnie wtedy wychodzi naga prawda o waszym związku. Wspólne pasje to, co prawda, okazja do miłego spędzania czasu we dwoje, ale najczęściej kończy się to kłótnią. Radzimy, aby zainteresowania, nawet jeśli są one podobne, dzielić z partnerem jak najrzadziej.
  2. Nie ma podziału ról w związku. Po pewnym czasie przychodzi rozliczanie, który z partnerów ile zrobił. Kto umył więcej naczyń, kto wyniósł więcej śmieci. Osoba, która więcej robi, wcześniej czy później popada w frustrację. W szczęśliwym związku talerze myją się same. Bo szczęśliwi ludzie nie notują, czy partner aby na pewno umył naczynia za przygotowanie romantycznej kolacji. Rozliczanie partnera z wykonania prac daje sygnał, że coś jest nie tak.
  3. Nie trzeba się kłócić, żeby oczyścić związek. Każda z nas inaczej rozwiązuje problemy. Jedna lubi krzyki, jej partner rozmowę. Sztuka polega na tym, żeby dwie strony potrzebowały tego samego sposobu.
  4. Problemy osobowości wcale nie niszczą związków. MIT 4 – nerwice i problemy osobowościowe rujnują związki. Nerwice są problemem, ale nie muszą niszczyć związku. Najważniejsze, jak sobie z nimi radzimy. Wymaga to też od nas wyrozumiałości i troski.
  5. Romanse to nie poszukiwanie seksu, ale zrozumienia i bliskości. Zdradzamy dlatego, bo nie dostałyśmy czegoś w związku. Zdrada jest konsekwencją czynów, a nie przyczyną rozpadu.
  6. To nieprawda, że mężczyzna nie jest zaprogramowany do małżeństwa. Tak naprawdę, każda z płci jest stworzona do monogamicznych związków, aczkolwiek urozmaiconych zdradami. Wszystko zależy od okazji i warunków, w jakich żyjemy.
  7. Mężczyzna jest z tej samej planety co my. Kobiety i mężczyźni są z innych planet. Różnice między płciami przyczyniają się do powstania konfliktów, ale same w sobie ich nie wywołują. Wszystko zależy od przywiązania, wyrozumiałości i przyjaźni między partnerami.

Polecane wideo

Komentarze (31)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2008 01:20
a gdzie mozna dokonac takiego zabiegu ???
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2008 23:33
Kurwa... te wasze teksty to kupa shitu osttanio.. zal was zal
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2008 22:46
straaaasznie idiotyczny artykul !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2008 22:07
JAK MOGĄ BYĆ Z INNYCH PLANET SKORO WSZYSTKO JEST DZIEŁEM EWOLUCJI? CO ZA ZABOBONY! A JEŚLI CHODZI O WSPÓLNE ZAINTERESOWANIA NAPEWNO JEST TO SPRAWA BAAARDZO WAŻNA. BO JA, MAJĄC PASJĘ, NIE ZROUMIEM KOGOŚ KTO JEJ NIE POSIADA.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2008 20:40
kolejna porazka papilota...zal
odpowiedz

Polecane dla Ciebie