Skąd się biorą MAŁE PENISY? Zagadka rozwiązana! (Potwierdza się?)

Dlaczego niektórzy mają duże, a inni mikroskopijne?
Skąd się biorą MAŁE PENISY? Zagadka rozwiązana! (Potwierdza się?)
21.11.2011

Chociaż seksuolodzy przekonują nas, że podczas współżycia intymne gabaryty wcale nie mają znaczenia, to jednak wciąż wielu mężczyzn cierpi na kompleks małego członka. Zamartwiając się rozmiarem swojego penisa, faceci kompletnie nie zdają sobie sprawy z tego, że często to oni sami winni są swoich problemów.

Jak dowiedli bowiem naukowcy z Ohio State University, na wielkość przyrodzenia bardzo duży wpływ ma moment, w którym mężczyzna rozpoczął życie seksualne. Zbyt wczesna inicjacja seksualna doprowadza do zaburzeń w pracy nierozwiniętego jeszcze do końca układu nerwowego, co w konsekwencji ma olbrzymi wpływ na zahamowanie tempa wzrostu organów rozrodczych. Przedwczesna inicjacja seksualna grozi też niższą masą ciała, gorszą odpornością oraz rozwojem depresji w dorosłym życiu – podaje serwis Sfora.pl

Co ciekawe, do tych zaskakujących wniosków naukowcy doszli na podstawie badań przeprowadzonych na... młodych chomikach. Wybór ten może nieco dziwić i wprawiać w pewną konsternację. Specjaliści zaznaczają jednak, że celowo wybrali właśnie te zwierzęta, ich fizjologia jest bowiem bardzo podobna do ludzkiej.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Seks = (przykry) obowiązek: Zaciskamy zęby i zmuszamy się do zbliżeń z partnerem

Kobiety już nie lubią miłości fizycznej.

W którym dniu tygodnia urodził się Twój facet? Poznaj jego SEX-NATURĘ!

Dzień tygodnia zdradza łóżkowe umiejętności.

Komentarze (85)

Ocena: 4.98 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.03.2016 06:38
Zaczalem masturbacje w wieku 7 lat obecnie 21 mialem jedna partnerke ktora mi mowila ze jestem zaje*isty w lozku majac zaledwie 12 cm a zas druga ktora bawila sie moim mowila ze mam wiekszego od jej bylego (ten to dopiero placze w poduszke ) mam teraz cudowna dziewczyne i kochamy sie wspieramy i wiem ze nasz 1 wspolny seks bedzie cudowny :)
odpowiedz
Marek26 (Ocena: 5) 14.11.2014 15:29
masturbuję się od 16 roku życia a mój penis we wzwodzie to nieco ponad 12 cm. Pierwszy seks miałem mając 23 lata. Działać działa, jest sztywny, ale co z tego, że mając kilka partnerek odczuwałem, że partnerki z politowaniem do mnie podchodzą.
odpowiedz
bzdury (Ocena: 3) 30.08.2014 19:30
masturbuje sie od kiedy pamiętam, może od 5 lub 6 roku życia, mam 17cm i zero problemów ze wzwodem
odpowiedz
jackob (Ocena: 5) 08.02.2014 10:23
ja mam 15 lat i wale sobie od 4 lat a mam 16cm
zobacz odpowiedzi (1)
Luth (Ocena: 5) 29.01.2014 01:37
Jak by to powiedzieć, poznałam super faceta.... ale ile ja bym dała by do niego doszyto wyposażenie mojego byłego
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo