Seks = (przykry) obowiązek: Zaciskamy zęby i zmuszamy się do zbliżeń z partnerem

Kobiety już nie lubią miłości fizycznej.
Seks = (przykry) obowiązek: Zaciskamy zęby i zmuszamy się do zbliżeń z partnerem
16.11.2011

Nie od dziś wiadomo, że seks jest znacznie mniej ważny dla kobiet niż dla mężczyzn. Zamiast fizycznego zbliżenia często wystarczy nam po prostu poczucie bezpieczeństwa i bliskość partnera. Poza tym, kierujemy się w życiu innymi priorytetami. Wolimy czasem zrezygnować z namiętnej nocy tylko po to, aby dobrze się wyspać. Zwłaszcza, gdy następnego dnia czeka na nas dużo obowiązków...

Jeżeli już jednak zdecydujemy się na współżycie, zwykle stanowi ono dla nas jedynie przykry obowiązek. Nie chcemy robić przykrości naszemu partnerowi, wolimy raczej zacisnąć zęby i dla świętego spokoju ulec ukochanemu. Bywa jednak i tak dni, że nie jesteśmy w stanie pójść do łóżka wbrew sobie. Aby uniknąć fizycznego zbliżenia mówimy, że jesteśmy zmęczone lub boli nas głowa.

Postępując tak, często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele tracimy. I nie chodzi tu wcale o zaniedbywanie ukochanego czy rezygnowanie z przyjemności. Seks ma przecież olbrzymie zdolności lecznicze. Jak zauważają specjaliści, działa lepiej niż niejedna medyczna kuracja.

Życie seksualne pozwala przede wszystkim rozładować napięcie i stresy. Wzmacnia mięśnie dna miednicy, wspomaga system odpornościowy. Seksualne podniecenie, a następnie odprężenie po szczytowaniu, to wspaniały trening dla układu krążenia. Miłość fizyczna pozwala nam także zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Regularny seks działa lepiej niż niejedna dieta!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

W którym dniu tygodnia urodził się Twój facet? Poznaj jego SEX-NATURĘ!

Dzień tygodnia zdradza łóżkowe umiejętności.

Masturbacja i "robienie loda" - praktyczne porady dla 14-latków

Edukacja seksualna w USA już niebawem będzie bardzo odważna.

Polecane wideo

Komentarze (56)
Ocena: 4.84 / 5
gość (Ocena: 5) 20.03.2023 14:40
Bzdura ! Nie wiemy co tracimy 🤣🤣🤣 jebanie w ci... jak króliki ..... nie to znaczy nie i tyle a nie jakiś chory obowiązek małżeński ...
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 23.07.2021 22:46
Co za pustacze to pisało.
odpowiedz
Dante (Ocena: 2) 21.09.2017 10:15
Odpowiedź na zagadnienie jest bardzo prosta i nie ma innej. Kobiety lubią seks. Jeżli ma z tym problem to sa tylko dwa wyjscia: 1. Jest aseksualna 2. Ona lubi seks ale nie z Tobą. Kobiety nei są jak my że wiążemy się tylko z Kobietami z którymi chcemy uprawiać seks. One wiążą się z facetami których ko"kochają" ale nie czują do nich pożądania. Wiem coś o tym z doświadczenia.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.11.2014 18:20
Kto chce sex??? Muj nr tel to 663805337 zapraszam! :*,
odpowiedz
:ll (Ocena: 5) 27.11.2014 18:19
Joo ja co dzień uprawiał sex z moim partnerem i czy mnie boli głowa czy nie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie