Szpiegowanie partnerów na Facebooku, czytanie SMS-ów to związkowa codzienność

Jesteśmy nieufni i podejrzliwi wobec ukochanej osoby.
Szpiegowanie partnerów na Facebooku, czytanie SMS-ów to związkowa codzienność
27.10.2011

W czasach GPS-ów, Facebooka i Twittera trudno o prywatność, a szpiegowanie partnera jest zdecydowanie ułatwione. Potwierdził to globalny sondaż miesięcznika „Reader’s Digest” który wykazał m.in., że aż 45 proc. Polaków przegląda SMS-y oraz pocztę elektroniczną ukochanej osoby. Równie podejrzliwi jak my są Brazylijczycy, jednak najbardziej nieufni okazali się mieszkańcy Rumunii – tam do szpiegowania przyznała się ponad połowa ankietowanych (dokładnie 65 proc.).

W pozostałych krajach ciekawscy gotowi przejrzeć wiadomości i kontakty partnera, należą do mniejszości. W Niemczech jest to np. 15 proc. badanych, na Węgrzech 16 proc., a w Czechach 22 proc. Najbardziej szanować tajemnicę cudzej poczty zdają się Australijczycy – tylko 11 proc. przyznaje, że w ten sposób naruszyło prywatność bliskiej osoby. Pod względem dyskrecji niewiele ustępują im Francuzi, ponieważ zaledwie 12 proc. z nich potwierdza, że zdarzyło im się ukradkiem przeczytać pocztę partnera.

Wynik w Polsce może dowodzić, że niespecjalnie respektujemy prywatność naszych bliskich – komentuje wyniki sondażu Anna Esden–Tempska, redaktor naczelna polskiego wydania „Reader's Digest”. – Warto się zastanowić, czy się na tym naprawdę coś zyskuje, czy jednak traci.

Zobacz także:

Pokaż nam swoją bieliznę, a powiemy Ci, jaką jesteś kochanką!

Sprawdź, co ulubiona bielizna mówi o Twoim seksualnym temperamencie.

O tym się w związkach nie rozmawia: Największą tajemnicą par jest...

Oto najpilniej strzeżony sekret w większości związków!

 

Polecane wideo

Komentarze (50)

Ocena: 5 / 5
Smutny (Ocena: 5) 04.11.2015 13:06
Nigdy nie czytajcie cudzych wiadomości na Facebooku o swoich partnerach albo ich przeszłości. Popełniłem błąd. U mnie skończyło się psychoterapią i psychiatrą. Wracam do formy pozdrawiam, wszystkich ciekawskich.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2014 09:20
Hej wszystkim! Znalazłam stronę dzięki której łatwo możecie przeczytać smsy kogo tylko chcecie. Dzięki niej sprawdziłam smsy swojego faceta. Link: urwij.pl/ szpiegujsmsy Sama skorzystam na pewno jeszcze nie raz :) Polecam
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 16.10.2013 12:56
Przetestuj programik do szpiegowania na fejsie nudzesie.cba.pl/szpiegfb.htm
odpowiedz
Zoncia40 (Ocena: 5) 09.06.2013 21:32
Ja tam polecam coś o dużo, dużo lepszego. Mi osobiście pomogło. Szpieguj-telefon . pl - polecam!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.08.2012 16:18
Typowo babski temat xD a moze wy kobiety wypowiecie sie jak wy to robicie co ? bo zawsze facet jest ten najgoryszy a wy ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie