Długość penisa: Ile powinien mierzyć normalny członek?

Jak wypada Twój facet na tle innych mężczyzn? Ma w spodniach mniej czy więcej?
Długość penisa: Ile powinien mierzyć normalny członek?
26.10.2011

Większość ludzi na świecie ma jakieś kompleksy. O ile jednak kobiety najczęściej martwią się wielkością i wyglądem swoich piersi, o tyle mężczyźni mają obsesję na punkcie długości swoich członków. Francuscy naukowcy z National Academy of Surgery, znając tę męską słabostkę i wiedząc, że może stać się ona motorem do operacji chirurgicznej, postanowili ogłosić, ile powinien mierzyć normalny penis. Ich dane są dość zaskakujące.

- Normalna długość członka to 9-9,5 cm w stanie spoczynku i od 12,8 do 14,5 cm we wzwodzie. Nie ma zatem potrzeby, aby operacyjnie przedłużać sobie penisa. Jeśli jest on zbyt duży, może stać się dla mężczyzny źródłem prawdziwych cierpień. Poza tym zabiegi chirurgiczne mogą mieć liczne skutki uboczne, np. powodować problemy z erekcją – ostrzegają specjaliści. Dodają również: - Modę na powiększanie penisów rozpoczął szatański zespół medyków, który chce czerpać z tego ogromne zyski.

Co sądzicie o tych liczbach?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Pokaż nam swoją bieliznę, a powiemy Ci, jaką jesteś kochanką!

Sprawdź, co ulubiona bielizna mówi o Twoim seksualnym temperamencie.

O tym się w związkach nie rozmawia: Największą tajemnicą par jest...

Oto najpilniej strzeżony sekret w większości związków!

 

Polecane wideo

Komentarze (271)

Ocena: 4.96 / 5
Krem (Ocena: 5) 19.07.2018 07:35
Barany, przepraszam, z was. Nikt nie potrzebuje więcej niż 6 cm. Dajecie się naciągać na jakieś dyrdy mały a potem urządzacie wyścig o nic. I tak połowa z was kobiety nie widziała. A jeśli chcecie go tylko dla siebie, to miejcie sobie i 30 cm - przyda wam się pewnie dla podwyższenia ego. Jeszcze tylko jeden fakt: duży penis jest ładny dla oka, ale ciężki do przyjmowania. Zapamiętajcie to, jeśli chcecie to robić z kimś innym niż panią lekkich obyczajów :)
odpowiedz
jóźwik (Ocena: 5) 03.07.2018 10:38
Większość z was myśli że ma te 17-19cm tyle ze źle mierzycie ;) Normalny standardowy rozmiar to 15cm i to jest ok do sexu, dużo zależy od wyobraźni jak kobieta widzi grube 18cm to już na sam widok jej dobrze a jak widzi 13cm to uruchamia sie rozczarowanie. Ciezki temat ale jak sie ma mały sprzet lepiej nie tykac grubych i starych babsztyli :) A co do rozmiaru piersi faceci raczej lubia kazdy, i odstajace sutki jak i 80G sprawią pełno radości
odpowiedz
Ta (Ocena: 5) 13.04.2018 18:31
Kiedy będzie mam 11 lat i 17 cm ?
zobacz odpowiedzi (1)
anonim (Ocena: 5) 12.02.2017 12:51
a ja się bałem że 17 cm to zamało
odpowiedz
morek (Ocena: 5) 30.04.2016 19:02
mój ma 18 cm w pełnym wzwodzie. na szczęście teraz wzwód jest już pełny bo ostatnio miałem problemy. ale lekarz przepisał mi Maxigrę Go i problem zniknął. Teraz kilkanaście minut przed stosunkiem żuję Maxigrę go i mogę przystępować do działania.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie