Gdzie miałaś swój pierwszy raz? (Porównaj z odpowiedziami nastolatek - las, auto, dyskoteka)

Wyniki badań wykazują, że nastolatki z naszego kraju nie potrzebują zbyt wiele czasu, by nawiązać intymną znajomość.
Gdzie miałaś swój pierwszy raz? (Porównaj z odpowiedziami nastolatek - las, auto, dyskoteka)
19.10.2011

W dzisiejszych czasach nastolatki wiedzą na temat seksu zdecydowanie więcej od swoich rodziców – i mowa tu nie o teorii, a o regularnej praktyce. Najnowsze statystyki wykazały bowiem, że życie erotyczne coraz częściej rozpoczynają uczennice gimnazjum. - Prawie 8 proc. dziewcząt przyznało, że miało niekontrolowane kontakty seksualne z rówieśnikami, będąc pod wpływem alkoholu. Ponad 6 proc. najmłodszych respondentów twierdzi, że korzysta z usług prostytutek bądź przygodnych partnerek, a kontakty seksualnie podejmuje z nimi bez zabezpieczeń – podaje dziennik „Rzeczpospolita” za Mazowieckim Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Badania przeprowadzone przez MCPU wykazały również, że regularne kontakty seksualne ma już za sobą ponad 58 proc. uczniów szkół średnich oraz 92 proc. studentów. To jednak nie wszystko, ponieważ polska młodzież, pytana o miejsce pierwszego razu, wymieniła tych obszarów… aż 17. Najczęściej młodzi Polacy wskazywali na klub, dom (67 proc.), samochód (6 proc.) i las (2 proc.), choć nie brakowało również takich, którzy inicjację seksualną przeżyli w kinie lub "w pokoju jak starzy oglądali film".

- Młodym - jak wynika z badań - potrzeba niewiele czasu, by nawiązać intymną znajomość. Prawie 13 proc. ankietowanych w wieku 18-25 lat miało pierwszy kontakt seksualny po najwyżej tygodniu znajomości z partnerem lub partnerką. 4 proc. osób z tej kategorii wiekowej przyznało, że do współżycia doszło już w dniu spotkania. W przypadku uczniów szkół ponadgimnazjalnych takich osób było niemal 6 proc. – dodaje „Rzeczpospolita”.

Co myślicie o tej ankiecie? Jej wyniki zgadzają się z Waszymi obserwacjami?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Lepiej być bogatym i nieszczęśliwym w miłości CZY biednym i zakochanym po uszy?

Zdaniem naukowców małżeństwa materialistów bardzo często przeżywają kryzysy.

Jak się kochają muzułmanki? Możemy się sporo od nich nauczyć

Podręcznik Posłusznej Żony wyjaśnia, jak religijna muzułmanka ma stać się doskonałą kochanką dla swojego męża.

Komentarze (138)

Ocena: 5 / 5
emannuelle (Ocena: 5) 08.08.2015 13:39
Ja.jestem.meskom.prostytutkom.zaczynalem.jako.meska.tiruwka.jak.mialem.20.lat.terarz.mam.35.robje.to.z.kazdym.i.gdzie.sie.da.ps.pozdrawiam.wszystkie.prostytutki.z.radomia.i.okolic.mamy.super.zawud.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2012 09:28
Ja np. rozmawiałam z chłopakiem już o tym bo on sam nasunął ten temat.. Dodam że i ja i on mamy już, albo dopiero 15 lat. Jestem z nim 10 miesięcy .. Powiedział że koniecznie chce to zrobić ze mną maximum za rok. Mówił nawet ze chce byc ze mną do końca życia :D xd ale własnie .. Boje sie tego pierwszego razu nawet gdyby to miało być za rok .. Nie sądze zebym byla na to gotowa .. :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2012 15:34
Ja pierwszy raz zrobiłam to mając 17 lat w konfesjonale z wikarm Przemkiem, było przezajebiście, mówie wam gdyby taka okazja się trafiła poszłabym na całość jeszcze raz.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.05.2012 13:48
w zbożu ;D 16lat
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.01.2012 15:40
m68UUq gfhewxhqbjvl
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo