Ty też gasisz światło w sypialni?

Zbliżenia w pomieszczeniu jaskrawo oświetlonym zdarzają się podobno tylko w filmach pornograficznych.
Ty też gasisz światło w sypialni?
14.10.2011

Mogłoby się wydawać, że w XXI wieku pojęcie wstydu w sypialni już dawno straciło na aktualności. Tymczasem okazuje się, że większość z nas nadal odczuwa dyskomfort podczas zbliżeń… przy włączonym świetle. - Ponad 40 proc. ludzi gasi światło podczas seksu. Tylko wtedy mają przyjemność – czytamy na Sforze.

Z sondażu przeprowadzonego ostatnio na zlecenie firmy Adam & Eve wynika również, że zaledwie 10 proc. ankietowanych zawsze lubi mieć włączone światło w takim momencie. Pozostali zaś stwierdzili, że jest im zupełnie obojętne, czy uprawiają seks po ciemku czy przy oświetleniu. – Takie podejście nie jest najlepsze, bo niezwykle ważnym elementem, pomagającym osiągnąć satysfakcję seksualną, jest właśnie zbudowanie odpowiedniej atmosfery w sypialni. Seks przy stłumionym świetle z kominka lub świec będzie smakował zupełnie inaczej, niż stosunek przy jaskrawym oświetleniu – tłumaczą seksuolodzy.

A Wy co preferujecie: seks w zupełnej ciemności, przy świecach, czy przy włączonym świetle?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Zgadnij, z kim chciałby się kochać Twój facet!

Łóżkowe preferencje facetów i ich sex-fantazje mogą wydawać się trochę dziwne.

Biznesmen, hydraulik, kierowca - KTO SIĘ NAJLEPIEJ KOCHA? Mamy ranking!

Kto jest mistrzem w sypialni? Mamy listę najlepszych kochanków (w zależności od wykonywanego zawodu!).

 

Polecane wideo

Komentarze (43)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 16:54
No pewnie, że nastrój świetlny to podstawa, świece albo kominek... mhmmm...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2011 15:11
światło lampki świec :) nigdy po ciemku
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 14:27
a ja tam lubie przy swietle, najchetniej takim miekkim od swiec albo lampki :D po prostu widok meskiego ciala to dla mnie bardzo wazny czynnik, lubie moc sie nim nacieszyc... ze tez sa kobiety, ktore potrafia sobie tego odmowic :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 14:06
Uwielbiam poranny seks przy świetle słonecznym! Wieczorem jest 100% zmęczenia, lenistwa, chęci na telewizję, zbierają się trudy i zmartwienia z całego dnia... i nawet sobie nie popatrzę na mojego ukochanego... A rano wigor, uśmiech, w głowie biała karta! A do tego piękno naszych ciał! Wieczory są przereklamowane drogie koleżanki! ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 23:22
No nie da się ukryć, że mam dużego i szczęściarz jestem, a nikt się ze mną nie cieszy!!! Zazdrośnicy jedni, jedzcie dużo kaszy gryczanej, to też wam urośnie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie