EROTYCZNA MAPA POLSKI

Sprawdź, jak lubią się kochać mieszkańcy Twojego regionu!
EROTYCZNA MAPA POLSKI
Fot. SE.pl
11.10.2011

Czasy, kiedy większość Polaków uprawiała seks pod kołdrą i przy zgaszonym świetle, już dawno mamy za sobą. Obecnie mieszkańcy naszego kraju kochają łóżkowe eksperymenty, a igraszki, które preferują, w dużej mierze zależą od… regionu zamieszkania. Tak przynajmniej wynika z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego, który opracował seksualną mapę Polski.

- Tam, gdzie ludzie mieli większy kontakt ze światem, gdzie bardziej docierały różne nowinki, gdzie były mniejsze związki z Kościołem, tam była większa otwartość na seks. Na szczęście to się zmienia, choć powoli. To widać chociażby w podejściu do seksu oralnego czy analnego, które są coraz powszechniej akceptowane – wyjaśnił seksuolog.

Gdzie zatem mieszkają zwolennicy szybkich numerków, zabaw sado-maso czy seksu w nietypowych miejscach? Okazuje się, że najmniej erotycznych zahamowań mają mieszkańcy regionów północno-zachodnich. - Uważają, że jak już się kochać, to bez pruderii, z fantazją, na ostro. W seksie idą na całość. Nie stronią od erotycznych zabawek, śmiało eksperymentują w łóżku, a co istotne, potrafią cieszyć się z tego, co i jak robią – donosi serwis SE.pl.

To jednak nie wszystko, bo otwartość w kwestii seksu nie idzie tam w parze z wiernością i rozsądkiem. Właśnie w tych województwach zdarzają się bowiem najczęściej: stosunek bez prezerwatywy z nieznajomą osobą, zdrada partnera czy posiadanie kilku kochanków w jednym czasie.

Z kolei na wschodzie i południu Polski mieszkają zwolennicy seksu romantycznego. Nie wyobrażają sobie stosunku bez czułych słów, gry wstępnej czy delikatnego pieszczenia ukochanej osoby, a zakuwanie partnera w kajdanki i oglądanie porno to dla nich zupełnie zbędne elementy. Uwielbiają też przede wszystkim seks w pozycji klasycznej.

Szczegółowa mapa erotycznych upodobań Polaków znajduje się na zdjęciu powyżej. A Wy, z jakich regionów pochodzicie?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Biznesmen, hydraulik, kierowca - KTO SIĘ NAJLEPIEJ KOCHA? Mamy ranking! 

Kto jest mistrzem w sypialni? Mamy listę najlepszych kochanków (w zależności od wykonywanego zawodu!).

Prosty trik flirciary: Podpowiadamy, co musisz zrobić, aby w sekundę stać się atrakcyjniejsza!

Nic tak nie działa na facetów...

 

Polecane wideo

Komentarze (43)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2011 11:33
witam was wszystkich
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.10.2011 19:13
zachodnio - pomorskie :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2011 10:56
:D:D:D mazowieckie zgadza sie :P :D choć lubimy eksperymenty ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2011 14:37
zachodnio pomorskie wygrywa jak słodkoo :D lubie to :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2011 13:46
a ten wschód jaki naiwny hahahaha :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie