BREAKING NEWS: Jednak liczy się grubość, a nie długość!

Chodzi dokładnie o to, o czym właśnie myślisz!
BREAKING NEWS: Jednak liczy się grubość, a nie długość!
11.10.2011

Wygląd penisa wielu mężczyznom spędza się z powiek. Bywa źródłem olbrzymich kompleksów, powodem frustracji. A co oznacza to dla nas, kobiet?

Okazuje się, że aby facet w pełni zadowolił nas seksualnie, wcale nie musi mieć długiego członka. Oczywiście rozmiar ma znaczenie, ale powinniśmy brać tutaj pod uwagę nieco inne gabaryty. Jak dowodzą naukowcy z University of Liverpool, bardziej niż długość przyrodzenia liczy się jego... grubość.

Szeroki penis zapewnia lepszą stymulacją partnerki. Pozwala tym samym znacznie szybciej doprowadzić kobietę do orgazmu. Co ciekawe, zależność ta sprawdza się również w świecie zwierząt. Jak dowiadujemy się z portalu Sfora.pl – Samce posiadające "szerokie" przyrodzenie zajmują najwyższe miejsce w całej hierarchii danego gatunku. Uważane są za bardzo silne fizyczne oraz najbardziej płodne.

Badacze starają się teraz sprawdzić, czy podobną tendencję można zaobserwować również u człowieka. Jeżeli ich tezy okazałyby się prawdziwe, diametralnej zmianie uległoby nasze dotychczasowe podejście do rozmiaru męskiego przyrodzenia. Teraz to właśnie mężczyźni posiadający grube członki staliby się najbardziej pożądanymi kochankami.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Przedwczesne szczytowanie: "Orgazm na zawołanie" krępuje i zawstydza kobiety

Jedne udają orgazmy, inne przeżywają je przedwcześnie.

Ilu miałaś kochanków? (Sprawdź, czy faceci uważają Cię za zdzirę!)

Pewne fakty z seksualnej przeszłości mogą sprawić, że mężczyzna traci szacunek do swojej partnerki.

Polecane wideo

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2012 19:29
lalka z pryszczem hahahahhahaahaha
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 15:16
W sexshopach zabawki dla pań mają grubość zazwyczaj 10-13 cm są i 13-16 cm dla wymagających pań
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2012 15:09
Ale nikt niepisze od ilu cm jest już gruby a od ilu cienki czy 12cm to już gruby a 10 cm to już cienki chodzi oczywiście o obwód wiadomo że jedna laska lubi 13 cm obwodu i jest okej eszędzie go wciśnie i anal też ok a dla innej 11 cm jest w sam raz wie jestem ciekaw ile lasek wbrało by tego 13 cm a ile 10 cm gróbości co byście brały tylko żeby był dobry wszędzie i do anala i tp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2012 15:50
Nie prawda! Musi być na tyle długi by móc masować i przemieszczać szyjkę macicy. Dopiero wtedy są odloty!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2012 23:40
Gruby penis nie zawsze znaczy lepszy, a przynajmniej dla faceta. Miałem fajną kobietę z której musiałem zrezygnować bo mój penis nie chciał się dać wcisnąć a jak juz wszedł to miałem wrażenie jakby mi ktoś go ściskał, teraz mam inną kobietę musiałem poszykać takiej nieco rozbełtanej i jes lepiej
odpowiedz

Polecane dla Ciebie