Co wolisz mieć: Idealną sylwetkę czy faceta? (Sprawdź, jak odpowiedziała większość kobiet)

Priorytety, priorytety!
Co wolisz mieć: Idealną sylwetkę czy faceta? (Sprawdź, jak odpowiedziała większość kobiet)
07.10.2011

Wydawałoby się, że kobieta będąca w szczęśliwym związku nie potrafi myśleć o niczym innym jak tylko o swoim ukochanym. Okazuje się jednak, że rozmyślania o naszym związku wcale nie zaprzątają nam głowy przez cały dzień.

Jak podaje portal tvn24.pl, ponad jedna trzecia kobiet biorących udział w specjalnej ankiecie przyznała, że znacznie częściej myśli w ciągu dnia o stosowanej właśnie diecie niż o swoim partnerze. Dla wielu z nas problemy związane z odchudzaniem stają się kwestią priorytetową. Sen z powiek spędza nam układanie w głowie odpowiedniego jadłospisu i wymyślanie nowych sposobów na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

Co ciekawe, ankietowane panie stwierdziły nawet, że czułyby się dużo bardziej winne, gdyby nagle zrezygnowały ze swojej diety niż gdyby zraniły swojego partnera.

Niestety, takie postępowanie może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Nie zwracając należytej uwagi na to, co dzieje się w naszej relacji z parterem, możemy przecież nie zauważyć czyhających na horyzoncie problemów. A stąd już niedaleka droga do zerwania...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Ile kobieta jest w stanie poświęcić dla miłości?

Młode kobiety potrafią zrezygnować z wielu rzeczy, by móc być przy ukochanym.

Wulgarne żarty: Oto, jak polscy rodzice przekazują dzieciom wiedzę o seksie!

Nadal nie umiemy rozmawiać o "TYCH SPRAWACH".

Komentarze (29)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:27
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.11.2011 20:21
Mam 160 cm, ważę ok 60 kg. ;] ,moje ciało nie jest idealne, mam dość duży celulit, fałdki na brzuchu, grube uda, tyłek.. skrzydełka na rękach... Mój facet jest ode mnie wiele szczuplejszy.. i też uważam, że to zależy od Płci przeciwnej ;]. Jedni naśmiewają się ze mnie, że mogłabym schudnąć.. a np mój chłopak, twierdzi, że moje ciało jest idealne. Owszem, mogłabym trochę nad nim popracować, ale przez dłuzszy czas utrzymuję się przy tej wadze i żadnemu z nas to nie przeszkadza ;). RADA DLA INNYCH KOBIET : nawet, jeśli uważacie, że jesteście za grube, za chude.. nie mówcie o tym otwarcie do swoich mężczyzn.. Skoro z Wami są, tzn. że akceptują Was takie jakimi jesteście, bez względu na to, czy jesteście szczuplejsze czy grubsze ;]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2011 07:48
nie każdy facet lubi macać kości i za dużo tłuszczu więc jedni lubią patyki a jedni kobiece kształty jakby kazdy miał idealną sylwetkę to by było nudno;/ no więc drogie panie faceci nie patrzą tylko na wygląd puste jestescie jak tylko myslicie tak no chyba ze chodzi im tylko o seks.. no bo i tak kiedys bedzie brzydkie i stare..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2011 17:29
czemu na zdjęciu widelec jest po prawej, a nóż po lewej stronie oO?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2011 22:53
Szczupła sylwetka wcale nie zawsze idzie w parze z powodzeniem u facetów. Ja jestem szczupła, mam figurę, ale powodzenia nie mam.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie