Ile kobieta jest w stanie poświęcić dla miłości?

Młode kobiety potrafią zrezygnować z wielu rzeczy, by móc być przy ukochanym.
Ile kobieta jest w stanie poświęcić dla miłości?
03.10.2011

Ludzie, którzy są zakochani, zazwyczaj widzą świat przez różowe okulary. Wydaje im się, że nie ma takich przeszkód, których nie byliby w stanie pokonać dla swojej miłości. Badania, które niedawno przeprowadzono na ten temat we Francji, zdają się to potwierdzać.

- Ponad jedna trzecia Francuzów przyznała, że jest w stanie zrezygnować ze swojego dotychczasowego życia dla swojego partnera. Najbardziej skłonne do poświęceń są kobiety. Aż 41 proc. z nich przyznało, że gotowe są rzucić wszystko dla miłości. Taką samą deklarację złożyło 32 proc. mężczyzn – informuje serwis Sfora.pl.

Dla ukochanej osoby Francuzi są skłonni przeprowadzić się do innego miasta, a nawet zrezygnować z pracy. Rozpoczynanie życia na nowo mniej przeraża jednak ludzi młodych, między 25. a 34. rokiem życia. Osoby starsze nabywają bowiem z wiekiem coraz więcej przyzwyczajeń, z których nie łatwo im zrezygnować w imię uczuć do drugiej osoby.

A jak to jest w Waszym przypadku? Czego mogłybyście wyrzec się dla swojego faceta?

Maja Zielińska

Zobacz także:

Z kim warto się całować?

Ich pocałunki są długie, namiętne i bardzo romantyczne.

Urodziłaś się między 1977 a 1986? Mamy dla Ciebie niezłego newsa!

Nu nu nu! Niegrzeczna dziewczynka!

 

Polecane wideo

Komentarze (53)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:27
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.09.2012 21:53
ja mam wypisz wymaluj sytuację podobną do poprzedniczki. Pół roku od rozstania ciągle myślę, tęsknię, czasem mam ochotę rzucić wszystko ale wiem że i tak nie będę szczęśliwa i tak więc wolę być nieszczęśliwa ale niezależna i czuć się spełniona w pracy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2012 18:24
ja nie poświęciłam wszystkiego - ceną jaką miałbym zapłacić za miłość była by rezygnacja z dobrej, stałej pracy, przeprowadzka na wieś i żadnych perspektyw jeśli chodzi o pracę zawodową, mogłabym liczyć na pracę gospodyni domowej i rolniczki, chłopak nie był w stanie poświęcić niczego a możliwy był kompromis - mimo że kochałam i kocham nam nadzieję że nie będę żałować decyzji
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.11.2011 11:25
eCauYD qhxzavmugxrt
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.11.2011 09:59
lny2kK rbegjtwndpzr
odpowiedz

Polecane dla Ciebie