Jesteśmy coraz łatwiejsze! Szybko godzimy się na seks, żeby nie zostać w tyle

Świadomość tego, że nasze koleżanki są uległe, sprawia, że i my godzimy się na seks nawet na pierwszej randce.
Jesteśmy coraz łatwiejsze! Szybko godzimy się na seks, żeby nie zostać w tyle
01.10.2011

Mentalność współczesnych kobiet zmienia się w zawrotnym tempie. Niewiele już zostało z naszej niewinności i bezbronności. Teraz na równi z mężczyznami chcemy zdobywać świat. Jesteśmy w pełni otwarte na różne doświadczenia.

Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, że również i w sprawach seksu stajemy się coraz bardziej śmiałe. Mężczyźni nie muszą długo się o nas starać. Jak wynika z najnowszych badań, co czwarta kobieta idzie do łóżka z facetem już w pierwszym tygodniu znajomości. Takie postępowanie wywiera presję na innych paniach, które siłą rzeczy zmniejszają swoje wymagania względem mężczyzn.

"Erotyczny kapitał" w zastraszającym tempie traci swoją wartość. Kobieta, która za długo zwodzi mężczyznę, oczekuje od niego emocjonalnej więzi może łatwo stracić swojego partnera. Panowie dobrze bowiem wiedzą, że szybko mogą znaleźć inną dziewczynę, która od razu zdecyduje się pójść na całość.

Całą sytuacją niepokoją się współcześni psycholodzy. Uważają oni, że niesie ona za sobą same negatywne skutki. Powoduje wypaczenie prawidłowych relacji międzyludzkich, zaburzenia osobowości oraz trudności w znalezieniu prawdziwego sensu życia…

Czy rzeczywiście pozwalamy sobie na zbyt wiele?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Z kim warto się całować?

Ich pocałunki są długie, namiętne i bardzo romantyczne.

Urodziłaś się między 1977 a 1986? Mamy dla Ciebie niezłego newsa!

Nu nu nu! Niegrzeczna dziewczynka!

Komentarze (45)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 19:45
Jeżeli kobieta miała kilku facetów i z nimi współżyła to jest "łatwa"? Litości. Wydaje mi się, że jeśli znamy się, jest chemia, to czemu nie. Nie znaczy to, że ktokolwiek jest "łatwy".
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.10.2011 01:01
Chyba przestane czytać papilota, przebywam praktycznie z samymi mężczyznami, a takich szowinizmów dawno nie słyszałam. Ogarnij się redakcjo, do łóżka idą dwie myślące osoby..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.10.2011 13:39
tralala
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 21:03
Och, zamknijcie się. Każdy ma swój własny mózg i każdy decyduje o własnym życiu. W tym z kim idzie do łóżka i z kim się wiąże. Jeśli jakaś laska uprawia seks z kim popadnie jej sprawa. Jeśli spotka faceta, któremu to odpowiada, to też ich sprawa! Tak samo jeśli kobieta chce żyć w dziewictwie, też jej sprawa! Nie ma uniwersalnej złotej recepty na szczęśliwe życie dla każdego!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2011 18:21
to,że lubie seks zaraz nazywa mnie łatwą? Robie to dla własnej przyjemności!!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo