KAMASUTRA: Jak najbardziej lubimy się kochać? (RANKING POZYCJI)

Pozycja klasyczna odeszła do lamusa!
KAMASUTRA: Jak najbardziej lubimy się kochać?  (RANKING POZYCJI)
10.09.2011

Wydawałoby się, że jeżeli chodzi o sprawy seksu, jesteśmy raczej tradycjonalistami, że w naszych sypialniach dominuje pozycja klasyczna. Nic bardziej mylnego!

Prawie połowa ludzkiej populacji najbardziej lubi kochać się w pozycji „na pieska” - donosi Sfora.pl. Na drugim miejscu w ankiecie przeprowadzonej przez portal miaminewtimes.com, znalazła się pozycja „na jeźdźca”. Tutaj to kobieta odgrywa główną rolę. Nic w tym dziwnego, że bardzo podoba nam się właśnie ta technika. Współczesne panie są przecież coraz bardziej wyzwolone i otwarte, również jeżeli chodzi o sprawy seksu.

Co ciekawe, klasyczna pozycja misjonarska znalazła się dopiero na trzecim miejscu w rankingu. Wiele par preferuje również pozycję tylną boczną.

W dzisiejszych czasach, nie ma już dla nas praktycznie żadnego tematu tabu. Chętnie opowiadamy o swoim intymnym życiu, bez skrępowania wypowiadamy się w różnych ankietach. Uważacie, że takie ujawnianie informacji dotyczących najintymniejszych sfer ludzkiego życia jest dobre? A może lepiej byłoby zachować coś tylko dla siebie?

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Jak najłatwiej zaciągnąć kobietę do łóżka? (Sprawdzone metody panów)

Wykazują niemalże 100-procentową skuteczność.

O jakiej kobiecie marzy KAŻDY facet? (Wiemy, co podnieca mężczyzn - TY TEŻ SIĘ DOWIEDZ!)

Znamy ich największe erotyczne fantazje!

Polecane wideo

Komentarze (52)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.11.2011 17:36
zgadzam sie my tez chcemy podziwiac :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2011 10:36
dlaczego na zdjęciach zazwyczaj kobieta jest cała naga a facet zawsze coś ma na siebie zarzucone...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 23:21
najlepiej od tyłu na leżąco, pchanie w tyłek jest jak pchanie w tyłek
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 20:51
Praca , przez Internet, od 370 zł. Możesz dodatkowo zarobić. Praca jest legalna, na podstawie umowy w poważnej firmie, wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój własny rozkład dnia. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer. Przeszkolimy Cię i zapewnimy niezbędną wiedzę i narzędzia. Przekonaj się podczas 20-dniowego okresu próbnego bez żadnych kosztów i konsekwencji. Nie masz nic do stracenia. Jeśli chcesz poznać szczegóły skontaktuj się ze mną mkowal877@interia.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.09.2011 20:04
na pieska najlepiej,moj facet chyba ma mało sztywnego albo ja jestem tak złozona ze nie potrafimy kochac się na jezdzca nad czym maksymalnie ubolewam :/:/ cały czas jego wacek wypada podczas tej pozycji :/:/ nie iwem co jest problemem .No ale dobre i inne pozycje :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie