Jak najłatwiej zaciągnąć kobietę do łóżka? (Sprawdzone metody panów)

Wykazują niemalże 100-procentową skuteczność.
Jak najłatwiej zaciągnąć kobietę do łóżka? (Sprawdzone metody panów)
08.09.2011

We współczesnym świecie powszechnie panuje swoboda seksualna. Seks dla samego seksu, bez zobowiązań i z czysto fizycznej potrzeby to dziś niemalże norma. Właśnie dlatego naukowcy z University of Kansas postanowili sprawdzić, jakie metody podrywania skutkują najczęściej przygodnym seksem.

Badanie na grupie 1,2 tysiąca mężczyzn wykazało, że najbardziej efektywne są tzw. „agresywne” sposoby podrywu, ocierające się niemal o seksizm. - Kobiety, które nie stronią od miłosnych uniesień z nieznajomymi pozytywnie reagują właśnie na tak ostre i twarde zaczepki – wyjaśnia sfora.pl i dodaje: - Ustalono również, że najłatwiej zaciągnąć do łóżka panie, które przyjmują seksistowskie postawy wobec innych kobiet.

Co ciekawe, badanie dowiodło także, że podrywanie „na romantyka” nie przynosi mężczyznom żadnego efektu. Dlaczego? Otóż kobieta, która wykaże zainteresowanie takim facetem, nie zgodzi się na pierwszym spotkaniu na seks bez zobowiązań. Z kolei zwolenniczka „szybkich numerków” nawet nie będzie chciała tracić czasu na rozmowę z romantycznym facetem.

Myślicie, że w polskich klubach „agresywne” metody podrywu równie szybko skutkują przygodnym seksem?

Maja Zielińska

Zobacz także:

O jakiej kobiecie marzy KAŻDY facet? (Wiemy, co podnieca mężczyzn - TY TEŻ SIĘ DOWIEDZ!)

Znamy ich największe erotyczne fantazje!

5 najdziwniejszych pytań związanych z seksem (źródło: TELEFON ZAUFANIA)

W ramach ciągu dalszego wakacyjnych podsumowań...

 

Komentarze (76)
Ocena: 4.95 / 5
Mareczek (Ocena: 5) 21.04.2017 23:43
Hej, ja mam własny sposób na kobiety 3:) Jako że nie lubię zbytnio związków, wolę raczej dziewczyny na jedno spotkanie korzystam z serwisu http://www.dzikie-spotkania.pl/ Po rejestracji jesteśmy niemal natychmiast otoczeni napalonymi lolitkami, serdecznie polecam i Wam! :D
odpowiedz
Podpis...d (Ocena: 1) 25.07.2014 09:32
Napisz komdddddddddddddddddddddddddddddddentarz...
odpowiedz
Facet (Ocena: 5) 01.01.2014 04:02
Wy wszyscy chyba jesteście po***ani. Poli są łatwe? Polki to pruderyjne cnotki, które nie wiedzą czego chcą. Rosjanki, Ukrainki, Czeszki to są fajne dziewczyny, które potrafią czerpać radość z seksu a nie leżą jak kłoda. Polkom brakuje odwagi i fantazji w sferze erotyki.
zobacz odpowiedzi (1)
Podpiskur... (Ocena: 5) 06.11.2013 22:20
Seks seks
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2012 12:29
Jesjetm Polka i Jak kazda polska lubie sie puszczac :) Pozdrawiam Polki
odpowiedz

Polecane dla Ciebie