O jakiej kobiecie marzy KAŻDY facet? (Wiemy, co podnieca mężczyzn - TY TEŻ SIĘ DOWIEDZ!)

Znamy ich największe erotyczne fantazje!
O jakiej kobiecie marzy KAŻDY facet? (Wiemy, co podnieca mężczyzn - TY TEŻ SIĘ DOWIEDZ!)
06.09.2011

Pewnie niejedna z nas chciałaby potrafić czytać w myślach mężczyzny, zgłębić skomplikowane rejony jego psychiki. Nawet najbardziej lojalny facet nigdy bowiem nie przyzna się wprost, co podnieca go najbardziej, jakie są jego najgorętsze seksualne fantazje. Na szczęście, mężczyźni wypowiadający się w anonimowej ankiecie są już dużo bardziej rozgadani.

Na podstawie wypowiedzi kilku tysięcy respondentów, psychologowie skonstruowali swoisty ranking erotycznych pragnień facetów. Dowiedzieli się, jakich kobiet najbardziej pragną mężczyźni. Z kim chcieliby przeżyć swoją największą erotyczną przygodę.

Okazuje się więc, że najwięcej mężczyzn uwielbia fantazjować o ponętnej nauczycielce, trzymającej w ręku linijkę, którą w każdej chwili może uderzyć niegrzecznego ucznia. Tym niesfornym wychowankiem jest oczywiście mężczyzna. Warto jednak zaznaczyć, że fantazje te najczęściej dotyczą młodych panów, u których wspomnienie szkolnych murów jest jeszcze bardzo żywe.

Drugą z kolei najbardziej popularną fantazją seksualną facetów jest wizja seksownej pielęgniarki. Jak trafnie zauważono w portalu Sfora.pl - Mężczyźni są jak dzieci, dlatego chcą by ktoś non stop się nimi opiekował. Postać pielęgniarki wzbudza w nich same pozytywne emocje. Daje poczucie wsparcia i bezpieczeństwa. Poza tym, podoba im się jej seksowny uniform.

Namiętne chwile wielu mężczyzn chciałoby również spędzić w towarzystwie pięknej celebrytki. Najlepiej, aby była to Jessica Alba lub Angelina Jolie. Podobną popularnością cieszą się również modelki z rozkładówek Playboya.

Wielu facetom marzy się także noc z... delikatną dziewicą. Młode, niewinne dziewczęta postrzegane są jako wrażliwe, nieśmiałe i trochę zagubione istoty. Mężczyzna może wtedy przejąć kontrolę i być nauczycielem, który wprowadza swoją partnerkę w świat seksu – czytamy w portalu Sfora.pl.

Niektórzy mężczyźni mają jednak bardziej oryginalne wymagania. Fantazjują na przykład o wysportowanej akrobatce, dziewczynie, z którą mogliby wypróbować nawet najbardziej dziwaczne pozycje erotyczne. Ponadto, w ich seksualnych wizjach odnaleźć można wizerunek posłusznej stewardessy, kobiety, która spełni każdą ich zachciankę!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

5 najdziwniejszych pytań związanych z seksem (źródło: TELEFON ZAUFANIA)

W ramach ciągu dalszego wakacyjnych podsumowań...

Panie proszą panów: Tak wyglądają współczesne oświadczyny!

Współczesne oświadczyny tracą swoją uroczystą oprawę. Większości mężczyzn nie stać nawet na uklęknięcie przed ukochaną.

Polecane wideo

Komentarze (66)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2011 17:17
a ty lubisz seksik maleńka?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2011 18:59
Brudne zabawy:-P Jak można iść do łóżka z brudem za sąsiada!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.09.2011 16:06
mój facet chce żebym zrobiła szpadat i stanęła na głowie i niewiadomo co mu jeszcze chodzi w tych myslach :(((( nie wiem co tobic
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 20:05
ma brudne giry i zolte paznokcie u rak haha
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 10.09.2011 20:03
nieprawda,bo niektorych panow podniecaja skromne,naturalne dziewczeta hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie