10 najbardziej ekstremalnych miejsc, w których ludzie uprawiają seks (RANKING)

Wybór niektórych lokalizacji aż trudno zrozumieć!
10 najbardziej ekstremalnych miejsc, w których ludzie uprawiają seks (RANKING)
26.08.2011

Każdy lubi co innego, ale wśród nas są osoby, dla których seks w ciepłym łóżku to zbyt banalne. Niektórzy wybierają wyjątkowo ekstremalne miejsca. Na miłosnych igraszkach przyłapano kochanków np. za kierownicą samochodu rozpędzonego do 130 km/h, w konfesjonale czy na masce policyjnego radiowozu.

Jednak seks w miejscu publicznym nie zawsze musi się rozgrywać w tak radykalnych okolicznościach. Gazeta "The New York Post" postanowiła spytać swoich czytelników, gdzie zdarzyło im się kochać (oczywiście poza czterema ścianami). W zestawieniu pojawiają się miejsca dość oczywiste, ale i kilka wyjątkowo zaskakujących.

Największą popularnością cieszy się legendarny już seks w samochodzie. Robili to prawdopodobnie nasi dziadkowie i rodzice, a podobny los czeka zapewne także nasze dzieci. Chwile przyjemności w czterech kółkach wskazało 31 proc. ankietowanych. Drugie miejsce to park, niezależnie od tego, czy do aktu doszło na ławce, czy trawniku (18 proc. wskazań). Na najniższym stopniu podium znalazło się biuro, co udowadnia, że seks w pracy wciąż jest w cenie (15 proc.).

Kolejna jest publiczna toaleta (9 proc.), ale weźmy pod uwagę, że odpowiedzi wskazywali Amerykanie. W polskich szaletach nie byłoby to chyba zbyt przyjemne doznanie. Następna pozycja to... dach budynku (7 proc.). Tyle samo osób wskazało na plażę, co wielu wydaje się szczytem romantyzmu (wschód czy zachód słońca obowiązkowy).

Im dalej w zestawieniu, tym ciekawsze doświadczenia badanych. 6 proc. ankietowanych uprawiało seks na parkingu. To jeszcze bylibyśmy w stanie zrozumieć. Problem w tym, że w odpowiedzi wskazano konkretną lokalizację - przed kościołem! Kolejne miejsce zajmują środki komunikacji. Na seks w pociągu czy autobusie zdecydowało się 3 proc. osób.

Zanim przejdziemy do dziewiątego miejsca w rankingu, dodamy, że na dziesiątym znalazła się sala restauracyjna (1 proc.). Dlaczego pominęliśmy miejsce przedostatnie? Zostawiliśmy je na deser, bo trudno nam to zrozumieć. 3 proc. ankietowanych odpowiedziało, że kochali się na... cmentarzu. Mamy tylko nadzieję, że to żart.

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

Seks z nieznajomymi BEZ PREZERWATYWY - tak się bawimy na wakacjach!

Już wiadomo, skąd po wakacjach stwierdza się aż tyle ciąż.

10 SEXABSURDÓW, w które wierzą NASTOLATKI (Nic dziwnego, że zachodzą w ciążę!)

Z seksem eksperymentują nawet 13-latki. Niestety o płodności i chorobach przenoszonych drogą płciową wiedzą tyle co nic.

Polecane wideo

Komentarze (64)

Ocena: 4.94 / 5
Anonim (Ocena: 1) 30.05.2015 20:11
Lol
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 14:03
A ją to zrobiłam w kabinie boeninga z pilotem. Jestem stewardesa .I kto ma cos ciekawszego?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.12.2011 23:28
Na basenie, jeziorem, w saunie, ja z moim i obok kolega z koleżanka też to robili, na drodze haha gdy samochody jechały, podczas jazdy samochodem, w pokoju, a obok w drugim cała rodzina, przed domem
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.10.2011 21:39
taras hotelowy, plaza, samochod, stol do pingponga w hotelu, toaleta szkolna, w szatni w pracy, lawka w parku, piwnica :) ahhh ::) miłe doznania :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.09.2011 18:47
a ja zrobiłam to..prawie na cmentarzu..i bylo fajnie:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie