Po ilu randkach on czuje, że się zakochał?

Odkrywamy tajniki miłości w męskim wydaniu.
Po ilu randkach on czuje, że się zakochał?
18.08.2011

Dobra wiadomość jest taka, że mężczyźni jednak są romantykami. Złe wieści to natomiast ostrzeżenie: jeśli nie oczarujesz ich swoją osobą od pierwszej chwili, marne szanse na związek.

Psychologowie, którzy jak wiadomo uwielbiają tematy powiązane ze sprawami damsko-męskimi, tym razem sprawdzili, ilu randek potrzebują przybysze z Marsa, a ilu my Wenusjanki, aby się zakochać.

Okazuje się, że my jesteśmy wyjątkowe odporne na wpływ pierwszego, pozytywnego wrażenia. Aby uznać, że to może być ten jedyny potrzebujemy aż sześciu spotkań! Do tego każde zachowanie partnera analizujemy z rodziną i przyjaciółmi, nie polegając na własnych przeczuciach.

Mężczyźni są bardziej kochliwi. Po pierwsze aż 25% panów wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia oraz uważa, że jej kiedyś uległo. Pozostali potrzebują maksymalnie trzech spotkań, żeby uznać, że to właśnie TA kobieta.

Przy okazji badań wypłynęły także niezmiernie interesujące fakty dotyczące naszych wcześniejszych związków. Panowie obliczają, że tak naprawdę byli zakochani trzy razy w życiu, a wielu z nich żałuje utraty pierwszej miłości, przypuszczając że z nią byliby bardziej szczęśliwi niż z obecną partnerką. My natomiast nie tęsknimy za byłymi, ale regularnie inwigilujemy w sieci ich oraz ich obecne dziewczyny.

Zgadza się?

Natasza Lasky

Zobacz także:

Jak przyciągać właściwych mężczyzn?

Czy twój facet pasuje do Ciebie?

Komentarze (45)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:33
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.01.2012 18:21
zgadza się !!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2011 02:55
czego wy się boicie?? powinniście czuć bezpieczenstwo a nie strach.. ja tam postawiłam wszystko na jedną kartę ..jestem z nim i miażdże wszystkich innych zero szans na choćby głupie flirty, mój facet to czuje i mi się oddaje.. to chyba na tym polega nie? :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 12:29
laski namierzaja na portalach swoich bylych nawet jak nic do nich nie maja czysta ciekawoc to jest prawda z kobietami a z zakochaniem z kazym jest inaczejj nie ma okreslonej liczy spotkannn....to mozze byc raz a moze sie znac kogos przez lata i sie zakochacccc ot takkk ...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.08.2011 21:06
Ja też cholernie boje sie zwiazków , gdy coś zaczyna sie rozwijać ja szybko uciekam ...
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie