Ty też krzyczysz i jęczysz podczas seksu? Sprawdź, po co to robisz!

Po co wydajemy z siebie rozmaite odgłosy podczas uprawiania seksu?
Ty też krzyczysz i jęczysz podczas seksu? Sprawdź, po co to robisz!
18.08.2011

Kobiecy orgazm to zjawisko nie do końca zbadane. Nawet doświadczeni kochankowie często nie dają rady zaspokoić swojej partnerki, bo panie to niezwykle skomplikowane istoty. Jednak kolejne badania przynoszą w tej kwestii coraz więcej danych. Najnowsze odkrycie tłumaczy, dlaczego kobiety często krzyczą w czasie miłosnych igraszek.

Do tej pory większości z nas wydawało się, że okrzyki budzące wszystkich sąsiadów występują w momencie osiągania przez nie orgazmu. Okazuje się jednak, że nie do końca o orgazm tutaj chodzi. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy z angielskiego University of Central Lancashire, którzy przebadali zachowania kilkudziesięciu pań - donosi Sfora.pl.

W wyniku obserwacji aktywnych seksualnie kobiet wyciągnięto zaskakujące wnioski - krzyk w czasie seksu towarzyszy orgazmowi, ale nie kobiety. Panie w ten sposób akcentują szczytowanie partnera. Najgłośniejsze odgłosy wydają tuż przed lub w trakcie męskiego orgazmu.

Dlaczego? Można powiedzieć, że w ten sposób wyświadczają mężczyznom przysługę i robią przyjemność. Krzyki pełnią rolę "dźwięków kopulacyjnych", które wzmacniają wrażenia i stymulują zachowania partnera. W ten sposób panie niejako przyspieszają spełnienie mężczyzny. Głośne dźwięki sprawiają, że faceci szybciej szczytują.

Czy okrzyki zawsze spełniają tę rolę? Naukowcy twierdzą, że w zdecydowanej większości tak. Dowodem na to ma być fakt, że większość kobiet nie osiąga orgazmu w czasie penetracji, więc z tego powodu krzyczeć raczej nie muszą. Dlatego warto uświadomić sobie, że jeśli kobieta głośno wzdycha, to robi to wyłącznie dla mężczyzny. Nie oznacza to jej spełnienia, o które należy zadbać w inny sposób (masturbacja, pieszczoty, seks oralny).

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl

Zobacz także:

My chcemy się kochać wieczorem, FACECI WOLĄ RANO! Jak rozwiązać łóżkowy konflikt płci?

Sytuacja ta rodzi wiele konfliktów między kochankami.

Myślimy, że nasi mężczyźni są megaprzystojni (TO BZDURA - zakochani idealizują partnerów)

Okazuje się, że miłość naprawdę jest ślepa!

Polecane wideo

Komentarze (101)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 04.12.2013 14:39
achhhhhhhAchhhhhhhhhoooooouuuuuuuuu :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.02.2012 09:06
ja krzycze w czasie stosunku z mezem na poczatku kiedy mi wklada a ma co kiedy juz jest w srodku nie caly jest bardzo dobrze i podobno jecze chcialabym porozmawiac z kobietami ktore maja mezow hojnie obdazonych nr.34 3530509 rozmawiam tylko z kobietami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.10.2011 21:15
co za brednie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.09.2011 18:20
Moim zdaniem to co tu napisali to jest kompletna bzdura! Jesli kobieta głośno wzdycha to robi to dla partnera!!Hahahaha.Kto takie żeczy wymyśla. No chyba że znajdą sie jakies wyjątki!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2011 15:44
ja podczas seksu z byłym nie kontrolowałam swoich krzyków, często musiał mnie uciszać, żeby sąsiedzi lub rodzice nie usłyszeli :D a mi było strasznie wtedy głupio. a z obecnym to głównie jęczę. po prostu jakoś nie sprawia mi to przyjemności. z moim byłym straciliśmy wspólnie dziewictwo, więc nie byliśmy doświadczeni, a przeżycia i orgazmy były właściwie za każdym razem. no a obecny jest doświadczony, a ja no.. nawet podczas masturbacji już nie odczuwam nic fajnego.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie