"Penis może być mały, ale musi być twardy jak ogórek!"

Większość kobiet za przykład idealnej twardości penisa stawia ogórka, a jednocześnie zaznacza, że należy wystrzegać się... miękkich bananów.
"Penis może być mały, ale musi być twardy jak ogórek!"
02.08.2011

Od lat trwa debata: Co liczy się bardziej - długość czy grubość męskiego członka? Cóż, gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Okazuje się, że pytanie to nie ma najmniejszego sensu, gdyż tak naprawdę liczy się TWARDOŚĆ.

Zdaniem kobiet, które wzięły udział w sondażu dla firmy Harris Interactive Asia, najlepiej jest im w łóżku z mężczyznami, którzy są w stanie utrzymać długotrwałą i pełną erekcję, sprawiającą że ich penisy stają się podobne do... ogórków.

Co ciekawe, porównania do owoców i warzyw stosuje także poważna organizacja medyczna European Association of Urology. Na jej stronie możemy przeczytać, że istnieje poważna różnica między wzwodem satysfakcjonującym kobietę (czyli "ogórkowym") oraz nie do końca zadawalającym, który specjaliści powrównują do... dojrzałego banana.

Zgadzacie się, że twardość członka we wzwodzie jest ważniejsza niż jego gabaryty? A może to wszystko nie ma żadnego znaczenia w porównaniu z technikami seksualnymi, jakie ma nam do zaproponowania partner?

Natasza Lasky

Zobacz także:

LUBRYKANTY: Co powinniście wiedzieć, zanim po nie sięgniecie?

Jeśli podczas seksu odczuwasz bolesne tarcie, specjalne środki nawilżające zmniejszą Twój dyskomfort.

Wyszukane pieszczoty analne - sprawdź, jak działa ANALINGUS!

Przełam miłosne tabu i naucz się czerpać przyjemność z tej niesamowitej erotycznej gry.

Komentarze (50)

Ocena: 4.98 / 5
kufel (Ocena: 5) 31.10.2017 18:35
najprawdziwsza prawda. co komu po miękkim penisie? chociaż niektórzy mają problem, ja kiedyś też miałem taki problem, że mój sprzęt odmówił posłuszeństwa. dopiero jak zastosowałem Maxigrę Go to mi przeszło. Sprzęt zaczął działać i być posłuszny. Stał kiedy tylko chciałem, wystarczyło, że pożułem maxigrę Go/
zobacz odpowiedzi (1)
bora (Ocena: 5) 01.03.2017 02:38
kiedyś był problem z penisem mojego faceta. ale na szczęście jak poszedł do lekarza i ten przepisał mu Maxigrę Go to wszystkie problemy zniknęły. Teraz pięknie stoi przed każdym seksem i w trakcie. Jest gotowy do działania idealnie.
odpowiedz
Chobnag (Ocena: 4) 07.01.2016 11:12
Moja kobieta jest zadowolona nawet gdy mam lekko miękkiego.Przeważnie mam twardego jak przysłowiowy ogórek,oczywiście świeżo zerwany.I wtedy moja pani wchodzi na Kilimandżaro.Kiedyś w portalu,,Kafeteria,, któraś pani pytała o wymiary.Przy ciasnej cipce grubość nie ma znaczenia.Podrasowałem wtedy mojego kutaska prawie do orgazmu i pomierzyłem.Pozdrawiam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2014 15:01
Mój chloP ma wielkości butelki od coli a twardy jak terminator i nie potrafi mnie zadowolić co robić?szukać większego grubszego a może wibracje młotkiem pneumatycznym
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.11.2012 10:03
Twardość to PODSTAWA!!! W następnej kolejności obwód penisa. Długość już nie jest tak istotna. Oczywiście nie może być jakiś krótki :) ale obwód jest bardzo ważny. I każda kobieta to doskonale wie. Kutasek musi być twardy, gruby i wytrzymać odpowiednio w takim stanie a nie ciach ciach i po zabawie ;) Prawda dziewczyny?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo