Jaki powinien być idealny mężczyzna?

Oto zestaw najważniejszych cech partnera.
Jaki powinien być idealny mężczyzna?
23.07.2011

Jakich mężczyzn pragną współczesne kobiety? Czym powinien charakteryzować się idealny facet? Okazuje się, że preferencje współczesnych pań znacznie różnią się od tego, co w przeszłości podobało się naszym matkom czy babciom.

W dzisiejszych czasach od swojego życiowego partnera oczekujemy przede wszystkim uczciwości i wierności – donosi The Daily Telegraph. Co ciekawe, jeszcze kilkanaście lat temu, te właśnie cechy charakteru wcale nie uchodziły za najważniejsze. Dawniejsze pokolenia bardziej od prawdy ceniły sobie bowiem odwzajemnioną miłość.

Na drugim miejscu młode dziewczyny stawiają zdolność partnera do czynienia romantycznych gestów. Nieco niżej w rankingu znajdują się z kolei ambicja mężczyzny i jego życiowa zaradność. Bez tych cech, jak twierdzi większość pań, facet jest niewiele wart.

A jak jest z wyglądem partnera? Okazuje się, że dla młodych kobiet odgrywa on bardzo istotną rolę. Jest wręcz dla nich trzykrotnie ważniejszy niż dla pokolenia ich matek i babć. Starszym paniom, bardziej niż atrakcyjna prezencja, imponuje poczucie humoru i możliwość polegania na partnerze.

Istnieje jednak również pewna wspólna cecha, której szukają w związku wszystkie kobiety, niezależnie od wieku. Chodzi tutaj o swoistą chemię, która tworzy się między kochankami! Jak twierdzi większość pań, bez niej żaden związek nie może się udać!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Gdzie najbardziej lubimy się kochać? (W sypialni, kuchni, a może w łazience?)

Co jest na szczycie toplisty miejsc najlepszych do uprawiania seksu?

Seks analny, prezerwatywy, stosunek przerywany - tego zakazują wiernym księża!

Seks analny, stosunek przerywany i zabawy erotyczne - to tylko niektóre formy współżycia, które są zakazane przez religię.

Polecane wideo

Komentarze (38)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:36
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2011 01:24
mój ideał to mężczyzna z którym każdej nocy kładę się spać i przy którym budzę się każdego ranka, nie oddałabym go za nic na świecie :))
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2011 10:50
Marcin Kocham Cie ! :*:*:*:*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 10:15
Jeśli chodzi o wygląd to Jared Leto w teraźniejszej wersji ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.07.2011 21:53
a moj jest taki kochaniutki :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie