Jak osiągnać orgazm na 100%? Terapeutka seksualna zdradza nowe odkrycia!

Każdy mężczyzna może dać orgazm każdej kobiecie. Kochankowie powinni jednak zastosować się do dwóch zasad.
Jak osiągnać orgazm na 100%? Terapeutka seksualna zdradza nowe odkrycia!
01.08.2011

Orgazm bardzo często postrzega się jedynie z męskiej perspektywy. Kobiece doznania wydają się być jakby nieco na uboczu. Często mówi się nawet, że płeć piękna bardziej niż kilkusekundowego uniesienia potrzebuje podczas seksu czułości i poczucia bezpieczeństwa.

Warto jednak przełamać ten stereotyp. Zwłaszcza że, jak donoszą najnowsze badania, szczytowanie może przynieść kobiecie masę przyjemności. Co więcej, może ono trwać znacznie dłużej niż kilka sekund.

Jak twierdzi nowozelandzka terapeutka Nicole Daedone, każda kobieta jest w stanie pozostać w ekstazie nawet do kilku tygodni. Musi ona jedynie nauczyć się odpowiedniej stymulacji fizycznej i psychicznej.

Badaczka przekonuje również, że orgazm może wywołać każdy mężczyzna u każdej kobiety. Wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad. Po pierwsze, podczas miłosnych igraszek w pokoju powinno być zapalone światło. Po drugie facet musi pozostać w ubraniu, a kobieta zdjąć tylko dolną część stroju. Teraz mężczyzna, pieszcząc erogenne strefy partnerki, musi opisywać na głos to, co widzi i co robi.

Co najważniejsze jednak, by wprowadzić kobietę w stan ciągłego podniecenia, podobne sesje z partnerem kobieta powinna powtarzać codziennie przez 10 dni. Każda musi trwać około 45 minut - podkreśla w wywiadzie dla "The Daily Mail" terapeutka .

Zapalanie światła i opisywanie na głos czynności wykonywanych podczas pieszczot to swoista próba przełamywania erotycznych barier między kochankami. Nauka otwierania się na różne doznania i czerpania z seksu jak najwięcej przyjemności!

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Gdzie najbardziej lubimy się kochać? (W sypialni, kuchni, a może w łazience?)

Co jest na szczycie toplisty miejsc najlepszych do uprawiania seksu?

Seks analny, prezerwatywy, stosunek przerywany - tego zakazują wiernym księża!

Seks analny, stosunek przerywany i zabawy erotyczne - to tylko niektóre formy współżycia, które są zakazane przez religię.

Polecane wideo

Komentarze (34)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 19.08.2011 11:43
Ale bzdury
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.08.2011 22:54
kolejne porady z czapy. O!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.08.2011 08:43
Uwielbiam, kiedy facet mówi mi co zrobi, a nie co robi, poza tym podnieca mnie tez dawanie mu przyjemności. NIgdy nie kończymy się "bawic" dopóki oboje nie osiągniemy satysfakcji.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2011 21:53
kobiete+sie+piesci,a+nie+obmacuje:p
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2011 13:43
a ja myślę, że jakbyście spróbowały to by Wam się spodobało :) zapalone światło jest ok, jednak jestem źle nastawiona do tego ubrania.... Robiłam tak kiedyś jak dopiero zaczynałam się w to bawić i nie przypominam sobie żebym czuła się lepiej w połowie ubrana. Lubie ja patrzy na całe moje nagie ciało a nie tylko na połowe i to jeszcze ta gorsza :P może jak się przełamie ( nie bede sie wstydzic) to go o to poproszę. Ktoś niżej pisał, że jak się jest z kimś w łożku to nie ma barier... ojj ja mam ich dużo. I cieszę się z tego powoli przełamuje jakieś dzięki czemu się nie nudzimy. Gdybyśmy wszystko robili na raz to szybko bysmy sie soba znudzili i po co... Nie od razu rzym zbudowano =)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie