Weekendowy rozwód - szybkie rowiązanie dla znudzonych małżonków! (Świat zwariował?)

Przez 2 dni specjaliści pomagają we wszystkich formalnościach. W poniedziałek wniosek trafia do sądu. A wszystko w 5-gwiazdkowym hotelu.
Weekendowy rozwód - szybkie rowiązanie dla znudzonych małżonków! (Świat zwariował?)
11.07.2011

Każdy kto przeżył własny rozwód dobrze wie, że to wyjątkowo skomplikowany i nieprzyjemny proces. Małżonkowie, którzy nie chcą ze sobą być i zazwyczaj nie potrafią już ze sobą rozmawiać, muszą podjąć tak ważne decyzje jak podział majątku czy przejęcie codziennej opieki nad dziecmi.

Okazuje się jednak, że rozwód może przybrać ludzką twarz. Rozstająca się para może na przykład liczyć na fachową pomoc oferowaną przez holenderski Heartbreak Hotel. To sposób na błyskawiczne i bezproblemowe rozwiązanie wszystkich wątpliwości związanych z rozwodem.

Za 2,5 tys. euro małżonkowie mogą liczyć na weekendowe zakwaterowanie w najlepszych 5-gwiazdkowych hotelach Belgii i Holandii. Każda ze stron otrzymuje oczywiście osobny pokój. W ciągu dwóch dni takiego "wypoczynku" mogą prosić o radę i skonsultować się z najlepszymi specjalistami.

Do ich dyspozycji są wykwalifikowani prawnicy wyspecjalizowani w rozwodach, psychologowie dziecięcy doradzający, z kim powinny zamieszkać dzieci, doradcy finansowi pomagający podzielić sprawiedliwie majątek, a nawet agenci nieruchomości, którzy wycenią wspólny dom.

- Chodzi o to, by pary mogły się rozstawać w spokoju i bez rozgoryczenia - tłumaczy jeden z właścicieli Heartbreak Hotel. Zaznacza jednak, że aby tak było, obydwie strony muszą być przekonane o tym, że chcą właśnie rozwodu.

Jeden taki weekend wystarcza zazwyczaj na skompletowanie dokumentów i wypełnienie ich. Następnego dnia wnioski trafiają do sądu.

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Przyszywają penisy dziewczynkom, bo to wstyd mieć córkę!

We wschodniej kulturze syn to radość i bogactwo, dziewczynka – ciężar i kłopot.

Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru

6-tygodniowa dziewczynka umarła na skutek poważnych poparzeń narządów wewnętrznych.

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 25.07.2011 13:41
hOkRhl lscbnjetonmg
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 10:57
b2zLlW syjhpqeorxxu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.07.2011 01:13
Gosh, I wish I would have had that inoframtion earlier!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 21:13
f3SBIw kzaitfqgnghl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 15:23
1nCJN8 rpnvslrnsson
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo