Po ślubie wolimy spać niż uprawiać seks! W małżeńskich sypialniach naprawdę NIC się nie dzieje?

Po ślubie seks jest mniej ognisty i namiętny. W małżeńskich sypialniach wieje nudą!
Po ślubie wolimy spać niż uprawiać seks! W małżeńskich sypialniach naprawdę NIC się nie dzieje?
08.07.2011

Decyzja o małżeństwie to ogromne zobowiązanie. Stały, sformalizowany związek ma wiele zalet, ale równie dużo wad. Jedną z nich jest bez wątpienia nieuchronna rutyna. Kochankowie po ślubie zazwyczaj zamieniają się w stare dobre małżeństwo, które nie ma najmniejszej ochoty na łóżkowe eksperymenty.

Najnowsze badania wykazują, że zawarcie związku małżeńskiego najczęściej oznacza pogorszenie życia intymnego. Aż 59 proc. ankietowanych przyznaje, że ślub w pewien sposób zniszczył ich erotyczne relacje - donosi lovinglinks.co.uk. Badanie przeprowadzono na 3 tys. małżeństw.

Niewiele mniej respondentów uznało, że sformalizowanie związku wpłynęło na nich w ten sposób, że z ognistych kochanków stali się jedynie przyjaciółmi, którzy nie mają już takiej ochoty na bliskość. Aż 80 proc. małżeństw kocha się rzadko i zazwyczaj w ten sam sposób.

Statystycznie przed ślubem dorosły człowiek może liczyć na seks cztery razy w tygodniu. Po ślubie jest to zazwyczaj tylko raz. Nic w tym dziwnego, bo 79 proc. badanych uznało, że o wiele bardziej ceni spokojny sen, niż namiętny seks.

To oczywiście tylko statystyka i skoro tak jest, wcale nie oznacza to, że obydwie strony się z tym zgadzają. Wielu małżonków popada we frustrację i nie mogąc liczyć na bliskość partnerki, decyduje się na przelotne romanse. Rzecznik serwisu randkowego, który zlecił badanie, twierdzi, że powoli staje się to normą.

- Coraz częściej wybaczamy sobie zdrady - twierdzi rzecznik lovinglinks.co.uk. Potwierdzają to 2/3 małżonków, którzy doświadczyli skoku w bok. Twierdzą, że taki seks jest o wiele bardziej satysfakcjonujący, niż cotygodniowy rytuał na małżeńskim łożu, który nikogo już nie zaskakuje.

Więcej podobnych newsów przeczytasz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Przyszywają penisy dziewczynkom, bo to wstyd mieć córkę!

We wschodniej kulturze syn to radość i bogactwo, dziewczynka – ciężar i kłopot.

Ugotowała dziecko w mikrofali! Scenariusz jak z horroru

6-tygodniowa dziewczynka umarła na skutek poważnych poparzeń narządów wewnętrznych.

Polecane wideo

Komentarze (42)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2011 14:51
może nie jest już tak jak kiedyś, ale aż tak źle nie jest :) był ostatnio taki dokument na hbo o seksie katolików, dzisiaj ma być chyba jeszcze na hbo2 wieczorem, „i bóg stworzył seks”. rany, nie przypuszczałam, że faceci nawet po ślubie boją się dotknąć swoich żon w jakiś bardziej wyuzdany sposób, bo to wg nich grzech :/. to jest dopiero przedziwna sytuacja …
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.07.2011 23:09
nie może tak być! trzeba temu zaradzić. np darmowe kursy na mistrzseksu.pl poprawiajace sprawnosc seksualna :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 18:23
MioVCK likmdxaqfgsp
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.07.2011 13:46
HprzNv bemssnhxwmtu
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 12:02
Real brain power on diplsay. Thanks for that answer!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie