Wszystkie czujemy się w obowiązku robić lody swoim facetom! (Wszystko przez wyuzdane koleżanki!)

Co druga kobieta z pokolenia Y, czyli wyżu demograficznego lat 80. XX wieku jest przekonana, że oferowanie miłości francuskiej jest jej obowiązkiem.
Wszystkie czujemy się w obowiązku robić lody swoim facetom! (Wszystko przez wyuzdane koleżanki!)
30.06.2011

W sferze życia seksualnego stajemy się coraz bardziej odważni. Wiele par nie wyobraża sobie na przykład gry wstępnej bez pieszczot oralnych. Jak pokazują najnowsze badania, miłość francuska sprawia ogromną przyjemność zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Co ciekawe jednak, co druga kobieta z pokolenia Y, czyli wyżu demograficznego lat 80. XX wieku jest przekonana, że oferowanie seksu oralnego jest jej obowiązkiem!

Wiele dziewczyn twierdzi, że mężczyźni uważają miłość francuską za coś naturalnego i zwyczajnie oczekują od nich tego typu pieszczot. Kobiety decydują się również na seks oralny, ponieważ robią to ich koleżanki.

Dla wielu młodych ludzi miłość francuska jest także alternatywą dla klasycznej formy współżycia. Preferują ją głównie ze względów bezpieczeństwa i ochrony przed niechcianą ciążą.

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

Kobiety na odległość wyczuwają gejów!

W ten sposób eliminujemy ryzyko pomyłki i wybieramy najlepszego kandydata na potencjalnego ojca naszych dzieci.

Kondomowa rewolucja: Nowe prezerwatywy będą działały jak Viagra (Niebawem w Polsce!)

Natychmiastową erekcję zapewni żel umieszczony na wewnętrznych ściankach kondomów.

Komentarze (149)

Ocena: 4.97 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.12.2011 09:00
Polecam www.youtube.com/watch?v=gTf9anwzFz4&feature=related
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.07.2011 14:19
Etam...żaden obowiązej, robie facetowi, bo poprostu...lubimy TO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 23:02
ja swojej byłej powiedziałem tak "ty nie robisz mi loda, ja nie robie ci minetki. Kochamy się po ciemku i na misjonarza bez gry wstępnej". Po 2 tygodniach sama zmiękła :) .facet.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 18:42
BZDURA!!!! ja ie robie, po co a poza tym moj facet miał wczesniej kogos-wiec ODPADA
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2011 14:39
Śmiesznym jest to, że najwięcej krzyczą te panny, które nie mają o niczym pojęcia. Miałam w liceum koleżankę katoliczkę, dziewicę. Byłam wtedy zaręczona i z moim obecnym mężem kochaliśmy się bardzo dużo. Ona prawiła mi morały, że nie należy uprawiać seksu do ślubu, bo to niszczy związek. W końcu sama zrobiła to przed ślubem i rozstała się z facetem, bo po prostu im nie było ze sobą dobrze. Gdyby wyszła za niego, musiałaby się rozwodzić, ponieważ nie układałoby się im. To chyba większy grzech, prawda?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo